Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ütőképes zöld párt

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ütőképes zöld párt
kyu
  Válasz | 2006. május 08. 17:09 | Sorszám: 1074
Na, akkor vegyük sorba.

1.: Nekem nem "egyetlen tettem a fórumozás", de ez részben magánügy, részben nem tartozik ide.
2.: A bírálat nem azt jelenti, hogy az adott pártból semmit nem ismerünk el, a világ nem fekete vagy fehér. Rengeteg ponton bíráltam a fideszt, mégis rájuk szavaztam (jobb híjján).
3.: Az Élőlánc előtt még nagyon sok lehetőség áll. Olvasd el a programjukat, nézd meg a Kisúgó c. szamizdat kiadványukat. Én mostanáig semmit nem tudtam róluk, de minél többet látok belőlük, annál szimpatikusabbak. Egyre inkább úgy érzem, hogy ez az a konzervatív zöld mozgalom, amire áhítozom évek óta.
4.: A Jobbikot hagyjuk, nagyjából egyetértek veled, de alapvetően nem érdekelnek, és sok egyéb topik szól róluk.
5.: Hogy mi a bajom az "orbánpárttal", azt már többször, több helyen elmondtam, itt a gondolán is, de ebben a topikban ez off. Nem akarom -ismétlem- hitviták áldozatává tenni ezt a topikot is.
6.: És végül: a pártpolitika egész biztosan nem való nekem, az a véleményem, hogy a pártososdi már rég túlhaladott. Az Élőlánc is jobban tetszene, ho mozgalom maradt volna, nem párt. Erről már írtam itt is korábban.
Ennek ellenére valószínűleg csatlakozni fogok hozzájuk, már felvettem velük a kapcsolatot. Aztán meglátjuk. Ha gittegylet, hát na bumm, belőlük is kiábrándulok. Ha viszont nem az, akkor szívesen résztvennék a munkájukban, mert most még úgy tűnik nekem, hogy érdemes.

Előzmény: 1073

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola