Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ütőképes zöld párt

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ütőképes zöld párt
eszbej
  Válasz | 2006. május 08. 22:55 | Sorszám: 1076
A hülyeség nyomta széjjel és a jóindulatú ostobaság, az indulatok, a lefojtott ész meg a szeretettelenség és kishitűség. A karrierizmus és a haszonlesés. A szesz.
Én kb. fél év után lemaradtam, mert nem láttam értelmét mindehhez asszisztálni.
Igen voltak programok, jók is. Pl.: a Jobbik bemutatkozása. Pl. történeti előadás. A helyi Fidesz óvatos volt velünk: vetélytársnak tekintett minket s létrehoztak egy párhuzamos szervezetet. A szervezetszociológiai törvény működött: a pénzzel jól kitömött "riválisok" szétnyomták a miénket, valami zúzalék maradt. De én akkor már régen nem voltam ott.
A Fidesz borzalmas hibája volt, hogy nem élt a PK-k erejével, mert féltek a folyamatok elszabadulásától. Házépítés szervezetépítés helyett... A későbbiekről nem tudok semmit; a helyi Fidesz nem sok embert engedett be a pártba,de talán nem is akartak túl sokan belépni. Tudomásom szerint tavaly nyáron még működtek, de a környezetemben, a falumban nem volt semmi nyomuk. Befeléfordulás lett a vége a nyitás helyett.
Előzmény: 1064

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola