Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Magyar mezőgazdaság

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Magyar mezőgazdaság
La salle
  Válasz | 2003. január 05. 19:15 | Sorszám: 19
He buddy!Azert volt am a 80 evekben is kivalo baromfifeldolgozo csucstechnologiaval,a sarvari baromfifeldolgozo!!Dolgoztam ott a diszidalasom elott.Vadi ujj holland gepsorok voltak,vasat nem lattal csak krom nickelt,Olyan minoseget gyartottunk,hogy a Baseli piacon mindig vartak reggel a kamionunkat,rendkivul sok ellenorzesen vettunk reszt,Rengeteg orszagba exportaltunk.Az USA-ban elek mar 15 eve de olyan klassz csomagolast mint ott volt meg nem lattam,pedig itt is az elelmiszeriparban dolgozom.Hihetetlen gondolkodasmodja volt az igazgatonak is,aki azt mondta Kadarnak,hogy ide nyugati technologia kell!Az oreg adott penzt es a sarvari uzem volt a mintauzaem...Szintem sarvarhoz fuzodik a tejtermelesi orszagos verseny mindig elsosege!Az ottani igazgato repulokon hozatta be a Holstein Friz marhalkat,akkor mikor a magyar tarkaval tokolodott mindenki!!!Kis varos de hihetetlen eredmenyei voltak!!!Ma meg mar annyira csucson van ,hogy hihetetlen..Van munka boven,vilagmarkak,Kodak,Braun,Flextronix.Thomson es meg vagy 10 mas marka csinalja a penzt!Az orszag legjobban kihaszmnalt szallodai kozul,az elso es masodik is ott talalhato.A gyogyturizmusa egyedulallo EU-ban is,,Ja es sokan tanulnak!!!
Előzmény: 17

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola