Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mi lenne, ha összefognánk..

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mi lenne, ha összefognánk..
Gyöngy
  Válasz | 2010. január 12. 15:31 | Sorszám: 138
Sose szabad feladni?

Nos, ma én úgy érzem, eljutottam arra a határra, amikor feladom. Vártunk egy buszmegállóban néhányan egy bizonyos járatra, amiről - a HírTV-ből - tudtam, hogy közlekedik. Ültem az esőházban, mellettem egy 20-as éveiben járó fiatalember, aki egyszer csak megkérdezte, meddig tart ez a sztrájk. Megmondtam neki, hogy amíg meg nem egyeznek. Erre elkezdte fejtegetni, hogy a BKV-soknak nem jár az, amiért tüntetnek. A vérnyomásom elkezdett szép lassan felfelé araszolgatni, és elmondtam neki az érveket, hogy miért is jár az a dolgozóknak, amiért sztrájkolnak, és eljutottunk a BKV panamaügyeihez. Erre ő kifejtette, hogy nem "azokat" védelmezi, és hogy miért kell az ártatlanoknak szenvedni. No, erre kifejtettem, hogy senki sem "ártatlan", aki 2006-ban nem ment ki az utcára, mire föl ő: "Igen, akik kivonultak az utcára, azok verték szét a várost. Éreztem, hogy vékonyodik a cérna, és megmondtam neki, hogy a várost a Demszky-kormányzat "verte szét", a húsz év "eredményeit" láthatjuk/élvezhetjük. Erre ő: "Ilyen szöveget eddig csak hülye fideszistáktól hallottam". Javasoltam neki, nézzen néha HírTV-t is, ne csak ATV-t. Erre ő az ellenkezőjét javasolta nekem, majd kijelentette, hogy gyűlöli Orbán Viktort. Itt már a körülöttünk szemlélődők/fülelők is beavatkoztak, mondván, hogy ami folyik az korántsem Orbán műve. Még néhány dolog elhangzott, de erre már nem tudtam figyelni, mert csak az egészségi állapotommal voltam elfoglalva: elfelejtettem ugyani bevenni a vérnyomás-gyógyszeremet, és a táskámban sem volt. Végül a huszonéves dühüngve elpályázott.

No most érzem úgy: lehet, hogy föladom .

Előzmény: 137

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola