Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mi lenne, ha összefognánk..

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mi lenne, ha összefognánk..
tiszavirág
  Válasz | 2010. január 13. 02:09 | Sorszám: 146
Szerinted.

De nem azért vagyunk a világon, hogy egyes szavakat beüssünk a gugliba és ami onnan kijön csak azt böfögjük vissza no pláne az ókorból.

Elővehetjük a józan paraszti eszünket és el is gondolkodhatunk egy-egy szó jelentésén, hiszen a világ az ókortól napjainkig igen sokat változott.

Az én véleményem szerint ma az a polgár, aki nagyjából normális életet él, ha gyermek (nálam ő is polgár ), akkor a tanulással, sporttal, saját maga külső-belső fejlesztésével foglalkozik és igyekszik a családjában,a kis közösségében hasznos ember lenni, ha felnőtt, akkor tisztességesen dolgozik, akár állattenyésztő, akár munkás, akár mérnök vagy orvos, képzi magát, felelősen gondolkodik, törődik a családjával, tájékozódik, nem a szél fújja ide-oda.

Az én polgárom egy rendes ember, aki szereti családját, hazáját és tesz is azért, hogy a saját sorsa, no meg az ország sorsa is jobbra forduljon.

Az én gondolataimban a polgár nemcsak városlakó, annál sokkal több.

Előzmény: 125

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola