Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Anita műsorai..

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Anita műsorai..
Fortissimo
  Válasz | 2004. április 10. 15:49 | Sorszám: 32
Csak vicc volt. - Itt is, így is lehet élni, jó éjszakát - köszön el Tornóczky Anita. Hajaj. Meg még mi mindent lehet itt. Így.

Rossz műsorok különben vannak az mtv-n és a többi adón is dögivel, azokkal is csak azért van értelme foglalkozni, mert sokan nézik őket, és amit sokan néznek, az valamiképpen mindig fontos. Ez a langyos közhelyfőzelék nem ezért érdemes a figyelemre, hanem azért, mert ha az összes jóhiszeműségemet magam köré gyűjtöm, akkor sem tudom elképzelni, hogy az egyébként igen rideg munkahely hírében álló Magyar Televízióban holnap - vagy bármikor, ha már esemény előtt nem - rapportra hívnák a miniszterelnök úr nevelt lányát, és amúgy istenesen lekapnák tíz csecsebecse körméről, amiért le merte folytatni a következő (csendőrpertuval súlyosbított) párbeszédet, és benne is merte hagyni a kész anyagban:

- Mennyi idős volt a lányod, amikor bevonultál?
- Egy napos.
- És ezt így hogy?

Az alany itt sírva fakadt. Neki személyes oka volt rá. De én is sírva fakadtam volna, ha nem káromkodok inkább. Milyen kérdés az, hogy és ezt így hogy? Makimajomnak tetszik készülni, vagy riporternek? Vagy netán sérti a szent esélyegyenlőséget, ha ebben a szakmában elvárják a beszédkészséget? Jobb családoknál már azért büntetés jár, ha magában nyökög így a gyerek. Mondjuk eltiltják a tévétől. Nemhogy a szerepléstől, a nézésétől is.

A szereplést egy szakértő kormány feje meg sem engedi a gyerekének. És legkevésbé a közszolgálati tévében.

Tóta W. Árpád http://www.teleschola.hu/?14&cikk=940

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola