Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mit kapunk az EU-tól?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mit kapunk az EU-tól?
Anonimus
  Válasz | 2004. május 03. 01:11 | Sorszám: 43
A fórum indításakor arra voltam kíváncsi, hogy mit kap az átlag magyar ember az EU-tól? Mi az, ami több vagy jobb az átlag magyar ember számára 2004. május 1-töl kezdve?

Eddig a következök merültek fel:

  • 1. Létrejött a PSZÁF: Ez nem éppen az átlag magyar ember számára jelentkezö elöny, s egyébként 2000. április 1-vel jött létre.
  • 2. Stabil fizetöeszköz lesz: Nem tudjuk mikor.
  • 3. Internetes áruházakban kedvezöbb feltételek melletti vásárlás: Nagyon szük kört érint.
  • 4. Kedvezöbb hozzáféres az EU által finanszírozott kutatási programokhoz: Ismét csak nagyon szük kört érint.

Nem egészen erre voltam kíváncsi, amikor ezt a fórumot indítottam. Arra vagyok kíváncsi, kinek milyen konkrét elönyöket jelent az, hogy Magyarország 2004. május 1-vel az EU tagjává vált.

Megemlítettem a vitaindítóban, hogy a Bécsi cukrászda nyitásának lehetöségétöl és a külföldi munkavállalástól tekintsünk el, mert ezek nem az átlag magyar ember által kimeríthetö kedvezmények, ha kedvezmények egyáltalán.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola