Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Egy fiatal, MSZPs antifasiszta képviselő

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Egy fiatal, MSZPs antifasiszta képviselő
estebany
  Válasz | 2005. június 21. 23:35 | Sorszám: 68
Who's who:
dr. Balogh László: örökös BK-megyei listavezető, egyéniben még nem tudott ogy. képviselőhelyet szerezni, de listán mindig-mindig "besurran". Nem igazi képviselői alkat, inkább amolyan "kijáró típusú" szoci: a területfejlesztési tanácsokon és a kifizetőhelyeken kotlik. Hírlik, hogy jövőre új körletet választ, és a hírös városban indul: Bár Kecskemét ölég sokat fejlődgetett a rencerváltás óta, és eddig többnyire jobboldali képviselőt adott, de mostanában aggasztó hírek is érkeznek a városi önkormányzatról (kvázi egy "malomban" őröl a két nagy párt). Személy szerint engem enyhe aggodalommal tölt el, hogy a Társadalompolitikai Tagozat Kecskeméten tartotta fórumát, mivel arra gondolok, hogy felmérték: balra lehet és kell menekülniük Gyurcsány einstandja után, én bedig nem rajongok a gondolatért, hogy megyeszékhelyem szoci fellegvárrá akar alakulni

A fődeken meg ott mocorognak a gazdák, nomeg a zöldbárók, hogy az aranyháromszögről ne beszéljünk. Épülget az M5 pálya is, ja és a Duna-híd, remélem, hogy ezzel együtt nem válik vörössé Bács-Kiskun 2006-ban sem, ha már 2002-ben itt tarolt a jobboldal. Sok múlik persze az egyéni választókörzeteken.

Aggasztó, hogy ez a nem-lumen Balogh "finanszírozná" az ÉS-t, ez azt jelentené, hogy züllésben "lépést" tart pártjával. Apparátusi alkalmazott, mindig az MSZP-mainstream-véleményét szajkózza, de egy ilyen ÉS-aljasság megszervezésére én nemigen tartom képesnek.

Alföldi Albert: Cuslág utóda a listán: öreg harcos evtárs.

Előzmény: 65

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola