Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Az Igazság Órája

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Az Igazság Órája
mpd
  Válasz | 2006. szeptember 29. 10:30 | Sorszám: 0
Tegnap vesztemre meghallgattam a Háttérben az önkormányzati finanszírozásról szóló vitát.
Csabainé nem kevesebbet mondott, mint hogy "eljött az igazság órája!".
Ez a banyek ideológiailag oly érett, nem is értem, miért nem választotta még az ENSZ főtitkárává?
Először elröhintettem magam, de aztán inkább csúnya szavakat mondtam. Az Igazság Órája, na persze, a hazugság-tengerben igen jól hangzik.

Aztán ma reggel a Krónika mit nem mond? aszongya Szilvási Simicskónak, ők nem mondták, hogy a Fidesz tüntetésén robbantások várhatóak.
Na most akkor itt nem értek valamit. Mi az igazság? Azon túl, hogy a Fidesz felült a történelem legnagyobb blöffjének.

Megint más. A Versenyhivatal elmarasztalta a patikákat a tegnap reggeli demonstrációért, mondván, mindennemű összehangolt, a versenyhelyzetet befolyásoló akció tilos.
Ezt megint nem értem: ha minden patika zárva marad, az mitől kartellezés?
A Versenyhivatalt nyugodtan átkeresztelhetnék sóhivatalnak, mégpedig Ballib Seggnyaló Sóhivatalnak.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola