Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Meghalt Méhes György

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Meghalt Méhes György
chestbruster
  Válasz | 2007. április 12. 07:41 | Sorszám: 17
erdélyilány
Ki kell ábrándítsalak, de nagyon.Wass Albertet sem tartom az ész és a magyra próza tetejének.Elolvastam három könyvét,és rájöttme hogy mindegyik ugyanolyan, ugyanabban a témában és stílusban. Én meg többet vártam azoktól, akik folyton a liberósok diktatúrájáról értekeznek, miközben lám te is ugyanolyan droktrinér vagy , mint Qk, adott esetben. Miért tessék nekem Méhes György? Semmi bajom vele, de nem vonz, mint ahogyan Krúdy is hótt idegen maradt tölem, akárhogy is eröltettem.Engedd meg, hogy nekem az tessen, akit én tetszönek vélek.Különben sem írtam semmi dehonesztálót, ami pedig a karácsonyi mesét illeti Benedek Elek talán mérhetö a nagyságához, nemde?
Izlés dolgában azt hiszem nem érdemes vitát nyitni.Ikonokról meg különösen nem. Ezért én nem lehetek jó magyar?Szóval hazudnom kellene, itt ezen a vitafórumon, háááát, ez nem megy pici erdélyi magyar lányom.
Előzmény: 12

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola