Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Hányan fagynak halálra ezen a télen?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hányan fagynak halálra ezen a télen?
kritikus
  Válasz | 2009. december 18. 20:23 | Sorszám: 66
Édes angyalom, valami mégsem stimmelhet ott, ahol a nyögdíjas házaspár gödörásását 400.000 magyar forintra büntették fekete munka ürügyén, a vidéki vagy akármilyen pógármester meg a közmunkával rosszabb helyzetbe kormányozza a közössége lakóit, és az állítólagos fekete munkáról szövegel, de mégsem történik semmi.
Ugyanis, ha köz, kényszer, vagy bármilyen munkával nem lehet elérni a létminimumhoz szükséges jövedelmet, akkor nem jól működik az állam, hisz a dolgozó nem keres, a segélyes meg gyarapszik. No, nem tudom, egy biztos, én olyan hátrányos helyzetű családot nem ismerek, ahol akármilyen segélyből jól élnének, olyat viszont sokat, akik dolgoznának, vagy dolgoznak is, de nem jutnak egyről a kettőre.
Az meg nem titok, hogy a mi energiaáraink magasak, éppen ma este hallottam, hogy éppen 25 %-kal magasabbak, mint a visegrádi négyeké pl. /forrás: info rádió, magyar kereskedeli kamara elöke/
Előzmény: 64

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola