Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Hányan fagynak halálra ezen a télen?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hányan fagynak halálra ezen a télen?
Fluctuat
  Válasz | 2010. december 16. 08:05 | Sorszám: 230
Amit a "ballib" sajtó művel az aluljárók megtisztítása kapcsán, az a rágalmazó hazudozásnak a mintapéldánya.

Tulajdonképpen egyfajta, orvosilag elemezendő őrület-fajta, v. sz. a borderline-szindróma körében helyezhető el.

Igen, azt állítom, hogy a ballib hangadók betegek, mégpedig az elmebetegség azon fajtájához tartozva, melyet borderline-nak neveznek. Ez a morális őrültség és az akaratilag irányítható beszámíthatatlanság különös kombinációja (őrült vagyok, ha kell, józan vagyok, ha kell, amikor a teljesen fixált, torz ideáim szerint szükséges).

Csapkodják az asztalt, hogy Tarlós megtisztítja az aluljárókat -- s miközben Orbán kapcsán állandóan a Nyugatra hivatkoznak ("ott senki sem tesz ilyet", "keletiesség", "barbárság" stb.) -- eszükbe se jut feltenni a kérdést, vajon Pozsonyban, Prágában, Bécsben MIÉRT NINCSENEK klosárok az aluljárókban...

Ilyenek a mi őrültjeink. Pontosan mint Lengyel László, aki tegnap egy siratódalt zengett az ATV-ben a magyar kormány barbárságáról, amelyik "egyedi esetre nézve átírja a Munka Törvénykönyvét, hogy kirughassa a Kopits-embereket."

Megnéztem alaposan: senki nem írja át a MT-t, hanem egy jogilag bevett megoldást alkalmaznak arra, hogy ezt a bűnbandát eltávolítsák.

Lengyel is egy borderlineos őrült, s persze vagy hazudik, vagy nem tudja, hogy hazudik (a borderlineosoknak NINCS betegségtudatuk, nincs lelkiismeretük...)

Na, ennyi mára.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola