Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Újra Balhé a piliscsabai Pázmányon

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Újra Balhé a piliscsabai Pázmányon
Marcona Lőrincz
  Válasz | 2011. január 11. 19:20 | Sorszám: 93
Azt hiszem, végre nekem is meg kell itt szólalnom, több okból is. Először is, ha jól sejtem, a hozzászólók közül legalább 3 személyt ismerek (tesó Vincét ideértve...).

Másrészt azért is, mert nagyon elszaladt a ló veletek, kedves Tagathon! Nem tudom, hogy valaki, akinek még PHD-ja sincs, miért akar ítélkezni ilyen ügyekben? Tagi, te tudod a legjobban, hogy minden intézményben vannak belső feszültségek és viták. Eből arra következtetni, hogy a legfőbb szervhez kellene szaladni,kicsit túlzás, nem gondolod?

Lassan a testtel, te nagy Rilke-tudós! Inkább konstruktív dolgokat irogass, ha már irogatsz. A tények makacs dolgok, s a helyzet az, hogy az egyetem és a kar működik. S ha összeveted más helyekkel -- jobb lenne a másutt tapasztalható, elképesztő korrupció? Vagy a belső viták, melyek szakításhoz vetenek? Na ugye, hogy nem. Te is írtad, hogy a dékán fiatal ember. Ha az, még van ideje, tanulni fog.

Kicsit több megondoltságot -- mondom azoknak is, akiket ismerek, s azoknak is, akiket nem.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola