Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Kérés a fórumtársakhoz

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kérés a fórumtársakhoz
tiszavirág
  Válasz | 2012. május 25. 01:39 | Sorszám: 140
Hogy te milyen egy ronda zsémbes hazudós áspiskígyó vagy, ez elképesztő.
(Nagy örömömre szolgál, hogy soha semmi közöm sem volt hozzád és nem is lesz. Nem lehetett egyszerű azoknak az embereknek, akik ezt testközelből kellett megtapasztalják....)

Ugyanis a világon semmit sem reagáltál a hivatkozott madárleses No.6-os beírásomra!!! Lépegessél csak szépen vissza és jól nézd meg!!! Ugye te is látod, amit bárki láthat? Nemhogy te, de SENKI nem reagált a 6-os számú beírásomra!!!

Idézet:
Akinek ez a fontos a madarak életéből, azzal nemigen van ott miről beszélgetni.

Ez a beírásod még azt is világossá teszi számomra, hogy hihetetlen bajkeverő vagy, mert csak a mélységes rosszindulat munkál benned!!!
Én ugyanis gyakran megnézem a madarakat és a megfigyelésük közben őszintén elcsodálkoztam azon, hogy míg az egyik fióka kifelé, addig a másik fióka a fészek belsejébe ürített (lásd a No.3-as beírásomat!). Azt gondoltam, ez madaraknál nem fordulhat elő, mintha így tanították volna a biológia órán.

Idézet:
Ezt sikerült tragédiává fölfújnod

Nem ezt, te hazug!
Hanem ezt:

Gyöngy
Válasz | 2012. május 24. 07:42 | Sorszám: 120
Nem fogom magam a te kedvedért megcsonkítani! Neked viszont lehetőséged van rá, hogy a madaras topic-omat ne fosd össze a civilizálatlanságoddal.
Válaszok | Előzmény: tiszavirág 2012. május 19. 22:58 | Sorszám: 118

Ezt a pofátlan beírásodat pedig erre a beírásomra agyaltad ki:

tiszavirág
Válasz | 2012. május 19. 22:58 | Sorszám: 118
Nézd! Maradjunk annyiban, hogy én is elvisellek téged és te is viselj el engem. Ha kinyújtom a nyelvem akkor is, ha nem, akkor is. Én sem vesézem a te beírásaidat, te se vesézd az enyémeket, vagy ha annyira zavarnak, akkor kérd el Állatkától a szűrőprogramját és tegyél rá! Egyébként pedig felnőtt és mértéktartó embernek tartom magam, sőt nagyon sok barátom és ismerősöm is annak tart, akik a valóságban is ismernek engem, nemcsak mint te, itt a virtuális térben.
Válaszok | Előzmény: Gyöngy 2012. május 19. 19:40 | Sorszám: 117

Melyik a civilizáltabb, te hazug?

Idézet:
hagyjál föl a pozíciódhoz nem illő nyelvnyújtogatással

Én elhiszem, hogy vannak nagyon lassú felfogású emberek, na de hogy ennyire, mint te?! Még hányszor kell megkérni rá, hogy NE OKTATGASS!!! Itt mindenki úgy ír és azt a szmájlit használja, amelyiket ő akarja és nem te fogod megmondani, hogy kinek mit lehet és mit nem lehet!!! Világos?

Idézet:
amely pozícióról egyébként rettentő szívesen beszélsz.

Hazudsz! Te vagy az, aki állandóan igazgató elvtársozol, mint ahogy ez jól látszik a mostani beírásodban is, ahol kétszer is képes vagy hangsúlyozni a "pozíciómat", teljesen feleslegesen.

Most pedig még egyszer de ezúttal utoljára!
HAGYJÁL BÉKÉN!

Előzmény: 139

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola