Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Abigél

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Abigél
myatom
  Válasz | 2004. október 30. 23:55 | Sorszám: 36
Ezek szerint vagy nagyon kevesen vannak akik szeretik az Abigélt, vagy nagyon kevesen szeretnek beszélni róla, vagy a Gondola vonzáskörzete és az Abigél-kedvelők nem kellően vannak átfedésben (

1. Az After Cryingot _nem_ azért hoztam fel, hogy kitárgyaljuk, hanem egy konkrét példának az evangélikus énekeskönyv mellé, hogy segítsem a beazonosítást ahhoz, amiről beszéltem korábban. (Nem mellesleg, ahogy elnézem, alapul véve e topic kihaltságát, akát itt is hamar a végére járhattunk volna (ennek az AC-szálnak is).

2.Népének=korál. Amiből - például - Bach is számtalan korálfeldolgozást készített. Tele van velük az egyházi énekeskönyvek (felekezettől függetlenül). És ezek az énekek az én értelmezésemben _mások_, mint az énekelt zsoltárok.

A hozzászólás többi részére nem reflektálnék, viszont ezzel a kiegészítéssel ezennel a threadet lezártnak tekintem a magam részéről. És nagy valószínűséggel a topicot is. (

Előzmény: 34

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola