Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Abigél

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Abigél
myatom
  Válasz | 2005. január 17. 21:48 | Sorszám: 84
>Ha leszállsz a lóról, elmondom.
Nem kristálytiszta számomra mivel vívtam ki magamnak ezt a bicskanyitogató stílust. Lelked rajta... Ha úgy gondolod, szívesen elhagyom az egész fórumot, az alattam lévő lóval együtt, és akkor biztos nem zavarom senki köreit...

Gondolom nem érdekel, de tényleg foglalmam sem volt mire utaltál. Azt végképp nem tudtam, hogy kilépett az ezek szerint hivatalos régi nagy Írószövetségből. Ennyire nem követem az eseményeket. Viszont Debrecenben Kósa Lajost nem tagadta meg, ha már napi szinten politizálunk (nem is tetszett a balodalnak, emlékeim szerint), ha jól emlékszem. Csak azt nem látom át, hogy egy idős íróhölgynek ki és miért vetheti szemére, hogy hogyan intézi ezen dolgait pro és kontra. Beszélgetni persz lehet róla, a lóról leszállva szintén persze.

A Barangó, Tilos, Eörsi láncolatban történt (görény)kurzus-eseményeket én is a legnagyobb aljasságnak gondolom, Döbrentei meghurcolásával egyetemben, azzal a kiegészítéssel, hogy nem látom át, hogy a magyar írótársadalom balfele miért zsidó maradéktalanul. Töredelmesen bevalllom, szégyen ide vagy oda, fogalmam sincs kik tartoznak oda.

Tartozol minimum egy mea culpával irányomba, ha szeretnéd, hogy elolvassam a hozzászólásaidat a továbbiakban.

Előzmény: 81

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola