Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » ünnepi készülődés

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: ünnepi készülődés
keresztkem
  Válasz | 2012. december 28. 12:53 | Sorszám: 523
Én NEM IGY GONDOLOM, NEM IGY LÁTOM, T.Uram!
Még akkor sem, ha netán ezekben a megállapitásokban Önnek netán igaza lenne.Ám én biztos vagyok benne, hogy NINCS!
Mert pl. az, hogy "remekül elvolt stb..stb" "anélkül hogy egy "teremtmény" gazdálkodott volba az életekkel"
Ugyan MI MINDEN(?) BIZONYITJA AZT, hogy OLY' "NAGYON REMEKÜL" LETT VOLNA EL'"??? S hogy ne' gazdálkodott volna anno "valaki" az életekkel--ez olyannyira biznyos? De legyen Önnek igaza! Jó! "Remekül elvolt."--Ön szerint. ÁM ha az én egyetlen "porcikám" életem egyetlen mini eleme által sem biznyítottan-tapasztaltan SEM volt-lehetett oly' remekül el--akkor mit akar velem? Hogy HAZUDJAM(!!!) AZT ÖÜNNEK: "igaza van, Kedves Uram! Meggyőzőtt!" stb..stb.."egyetértek Önnel"--Mikor "ez nem igaz"! MIKOR EGY PORCIKÁM, TESTEM-LELKEM EGY ATOMja SZERINT SINCS IGAZA ÖNNEK? HAZUDJAM "AZT" TEHÁT HOGY MEGGYŐZÖTT és egyetértek, amikor ez nam igaz?
És hogy mi lesz majd 'aztán? Önön kívül, ugyan KI TUDJA?
Hiszen Önben is ott az expressis verbis bizonytalanság: hogy "túléli", esetleg "nem éli túl".És ha nem? És ha nem is "kell", hogy "túlélje, mert sokkal jobb ha NEM ÉLI TÚL?
Szóval egyre kevésbé értem hogy mit tetszik akarni, PEDIG MAXIMÁLIS JÓINDULATTAL VAGYOK-LENNÉK--"most már"--az Ön irányába.
keresztkem
Előzmény: 511

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola