Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » ünnepi készülődés

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: ünnepi készülődés
keresztkem
  Válasz | 2012. december 28. 15:23 | Sorszám: 535
1.) Miért gondolnám én azt, hogy "nyújt"? Egyrészt.
2.) Miért gondolnám én azt, hogy azért mert mások úgy látják hogy "nem nyújt"', ehhez a vélekedéshez nekem is csatlakoznom kell? A Világért sem gondolom!
3.) Mert én úgy látom: sokmindenre "nyújt"--igenis nyújt(!) választ-- legföljebb "az" a válasz valakiknek nem érthető, nem fogadható el, vagy nem tetszik.Ám nekem semmi bajom ezekkel az emberekkel.
4.) Nekem azokkal és csakis kizárólag azokkal az emberekkel van "bajom" akik--számomra érzékelhetően--azt akarják: én is legyek istentelen, én is legyek egyházellenes, én is legyek katolicizmusellenes.Csak azért, mert ők--számukra indokoltan vagy indokoltalanul--istentelenek,katolicizmus ellenesek vagy hitellenesek.
5.) És persze a keresztényellenes -egyházellenes propagandával is bajom van, aminek sokan áldozatául esnek.Sokszor anélkül hogy tudnának róla, vagy észrevennék azt.Saját nézetükként vagy kiérlelt véleményükként visszaszajkózva a lózungszerű liberális-kommunista propagandamantrát.
keresztkem
Előzmény: 532

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola