Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. március 04. 07:58 | Sorszám: 21
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.


Ez egy szép, keretbe foglalt hétvégére sikeredett számunkra fradisták számára.
Még akkor is így van ez, ha a kézilabdás lányainknak nem sikerült a győzelem, de hát Ők már egyébként is a fellegek fölé, a csillagok közé röpítettek bennünket, igazi angyalkák módjára….-)
Minden azzal kezdődött, hogy bele sem néztem a Reklám Margit-UNICEF számomra már az ásítás kategóriát nyaldosó legújabb párharcába, nem én.

Sokkal inkább érdekelt, nem, előre megfontolt szándéktól vezérelve, mintegy rákészülve a szombat délutánra eldöntöttem, hogy végignézem a kicsi lilákok mérkőzését, a szerintem már előzetesen is esélyesebbnek tartott, sokkal jobb erőkből álló Paksiak ellen, mintegy feltérképezve mire lehetnek képesek ellenünk a jövő héten.

Aztán a mérkőzés úgy alakult, hogy a lilákok erejét illetően nem lettem sokkal okosabb, mert csak egy csapat volt a pályán, és azok történetesen zöldek voltak.
Nem igazán szokott játszani nálam a káröröm, de a kicsi lápföldieknek most sikerült magukévá tenni az egyik kedvenc íróm, Mark Twain legendás mondását…
„A legjobb módszer önmagunk felvidítására, ha felvidítunk valaki mást….”
Hát bevallom őszintén, hogy most, ezen tétel második részét, a mérkőzés végére a kicsi liláknak sikerül nálam a legtökéletesebben előidézniük, és ez még akkor is igaz, ha gyanítom, hogy Ők azért nem kaptak „röhögő görcsöt”…-)-)-)

Na jó ennyi elég is a gonoszkodásból, a „vérszívásból”…-)

Már csak csipkelődnék egy kicsit ezen a hatosukon…
Ha a kicsi dózsások elnézve a Nemzeti Bank kamatvágásait, kedvet kapnának beszállni a betéti, megtakarítási üzletágba, hát akkor ezzel a hatossal komoly konkurenciát jelenthetnének a legnagyobb kereskedelmi bankoknak is…-)
Szinte már látom is az óriásplakátokon harsogó betűket, hogy Újpesten szárnyalnak a kamatok 6%…
A reklám filmecskékben pedig szól a fülbemászó szlogen hogy….

Egyre megy honnan nézed,
Három, meg egy, meg egy, és még egy,
Az hat.
A hat számottevő.
A hatosra irigyek a többiek,
Ez ám a szám…
Sőt mi több.
A hat, az több, mint az öthuszonöt…..-)

No jó akkor róluk ennyit.
Egyébként pedig osztom a Karesz véleményét, a hétvégén egy teljesen másik mérkőzést játszunk majd ellenük, szeretném, ha a csapatunk kellő önbizalommal, de nem elbizakodva, de nem is túlpörgetve magát, készülne ellenük.

A csapatunkról.
Az első 15-percet leszámítva rendben voltunk Pápán, de jó volna végre kiiktatni a védekezésünkből a bizonytalankodást, a sok helyezkedési hibát, a feleslegesen elszórt labdák sokaságát.
Jobban oda kellene figyelni, fegyelmezettebben kellene védekezni a kapunk előterében, mert túl sokat szabálytalankodunk ott.
Az ott ellenünk megítélt pontrúgások pedig nagyon komoly veszélyeket hordoznak még mindig, ezen a területen alig látok előrelépést az őszi szezonhoz képest.
A védő harmadunkban könnyen elpasszolt labdákról, helyezkedési hibákról pedig még nem is szóltam.
De a lényeg, „hogy tapadt a bélyeg”, nyertünk, Lundqvistnak pedig jár a gratuláció…-)

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola