Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
Turáni
  Válasz | 2013. március 05. 09:06 | Sorszám: 39
Pedig túl sok minden szól mellettünk és ez tényleg eddig a derbiken nem hozott jót annak aki ezt élvezte a meccs előtt.
Túl nagy a várakozás, utolsó meccs a stadionban, teljes telt ház, dózsa 6 kapott hétvégén, mi győztünk 30ra.
Én nagyon tartok a meccstől.
Egy siker, mindegy hogy csak egy gólos is de ad akkora lökést, hogy meg lesz a harmadik hely.
Tartok az ünnepi hangulat idővel átfordulhat türelmetlenségbe. Nem tudom a dózsa mit játszik majd. Az látszik akik engedik akik visszahúzódnak (kontrára építve) azokra nagyon rámegyünk, akik felvállalják a nyílt harcot a középpályán megfelelő emberekkel azok zavarba hoznak minket.
Én dózsánál ma inkább egy stabil védekezésre épülő és gyors kontrára gondolnék. Pápa játékát ők nem tudják visszaadni.
Sok ember és nagy figyelem lesz. Ha jó játékkal nyerünk, ha jó lesz a rendezés, veszély lehet a kapu mögött hosszú idő után leszerelt székek, ha nem lesz nagy balhé akkor sok embert nyerhetünk vissza a lelátóra...
Előzmény: 36

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola