Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. március 06. 09:53 | Sorszám: 50
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Nagy érdeklődéssel olvastam Jegemackó barátom ironikus hangvételű hozzászólását.
Abból számomra is értelmet nyert, és egyértelművé vált hogy nem is juthatott más következtetésre a hétvégén várható eredményt illetően, csakis az 1-1-es tippre….-)
Persze jól ismerem már én Ő kelmét, a hétvégéig fog még ez változni egy szavakkal alig körülírható 1-0-s mészárlássá is…-)

Tegnap ugye dolgom volt a Szentélyben, és megnyugvást jelentett számomra, hogy rendkívül elszánt, de józan visszafogottságról árulkodó készülődésről értesültem.
Már a legendás elnökünk szobrának szomszédságában beszélgettünk, amikor a hangszórókból a legprímább Klezmer muzsika csendült fel….-)
Nem is tudtam megállni szó nélkül….
Hu még jó hogy ez a zene most csendült fel itt, amikor már bent vagyok az eltéveszthetetlen kulisszák között, mert ha ezeket a taktusokat kintről, még az utcán halottam volna meg, hát egészen biztosan körülnéztem volna alaposan, hogy egészen biztosan jó helyen parkíroztam e-é le, nem néhány száz méterrel a célom előtt, a jó öreg MTK stadionnál…-)
Nos a miérteken aztán jól eltanakodtunk, nem mintha nem lett volna teljesen rendben az a másik „kávéházban” autentikus muzsika a mi fülünknek is, csak hát mégis ugye….-)

Ötletelgettünk hát egy kicsit.

Még az a gondolat is megfordult a fejünkben, hogy esetleg visszatért, és mi pedig visszafogadtuk Várszegi Gábort, és ezúttal, most életében először személyesen is tiszteletét tette nálunk, és miatta szól ez a muzsika, de aztán ezt a felvetést nem találtuk elég életszerűnek…

Mígnem végül én, észlelve a tanácstalanságot, és látva a kétkezi munkásokat, akik éppen a stadion csinosítgatásával, a B-Közép szektoraiban az ülőkék leszerelésével foglalatoskodtak, arra a gondolatra jutottam a „csavaros hajdúsági észjárásommal” hogy…-)
Hinnye…
Csakis azért szólhat ez a príma klezmer, mert a melósok között felül lehetnek reprezentálva az „érdekes vallású”, közismertebb nevén izraelita honfitársaink, testvéreink, és számukra akarjuk kellemesebbé varázsolni a munka terheit….-)
Ugye, hogy ugye, teljesen hihető nem…?
De…-)

No de komolyra ferdítve a szót, én egy nyugodt 2-0-s győzelemmel nagyon megelégednék.

Ez pedig már végképpen nem vicces, ahogy ezeket a sorokat pötyögtem, csörgött a telefon…

-Jó napot kívánok, Bajnai Gordon vagyok…..”


Kész végem, ezek után mi jöhet még ma rám…..-)

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola