Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. március 27. 10:18 | Sorszám: 189
Végül is egy madocsai parasztgyerek, nem?
De…-)
Amikor ideigazolt hozzánk, teljesen véletlenül összefutottunk vele, ott várakozott a klubház előtt, és volt alkalmunk a Tutussal néhány szót váltani vele.
Akkor volt ez még, amikor nem volt egyértelmű nálunk szurkolói körökben a fogadtatása.
Én már akkor sem tudtam mást mondani, csak biztató szavakat, mert nagyon örültem az érkezésének, és nem győztem számára eléggé hangsúlyozni, hogy ne törődjön az esetleges kezdeti beilleszkedési nehézségekkel,
Az lesz.
Az teljesen normális egy vidékről érkező srác esetében, próbálja meg kikapcsolni az elején a lelátóról érkező esetleges negatív kritikákat, mert nálunk az is lesz, csak szorítsa össze a fogát, és adja önmagát, mert…
Mert ez a mi egyedülállóan speciális közegünk vevő lesz erre az Ő autentikus őserő mentalitásra, és akit egyszer a szívébe zár ez a mi speciálisan egyedülálló közegünk, hát akkor az mindhalálig, és a fellegekig emelve tart…-).
Még annyit mondtunk neki viccesen a Tutussal, hogy sok szalonna vereshagymával, pörkölt, és meglátja rendben lesz minden…-)
Na jó, szerintem mint élsportoló sokkal jobban jár ha az étrendjét nem mi állítjuk össze…-)
Viccet félretéve..
Ha nem szál el magától, ha két lábbal állva marad a földön, és nem éri sérülés, akkor még csak eztán fog igazán kiteljesedni a pályafutása.
Nagyon boldoggá tesz a sikere, és remélem, hogy még sok örömünk lesz a játékában itt a Fradiban, és nem adjuk tovább Őt is idejekorán gombokért…
Bitang jól áll rajta a Fradi mez na, de ezt már mintha mondtam volna, ja én a Nemzeti válogatott mezében sem mutat éppenséggel rosszul….-)
Előzmény: 186

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola