Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 02. 09:04 | Sorszám: 221
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

A Népstadionban, azóta nem voltam semmilyen rendezvényen, amióta elkészült a fedett lelátós rész.
Na most, mint anno régen, szombaton is azzal a tribünnel szemben foglaltam helyet.
És annak ellenére, hogy kevesen voltunk (kb. 3500 szurkoló) a stadionban, és a jelenlévők 95%-a is azon az oldalon ahol én, nos az-az új fedett lelátó úgy „ütötte” vissza a Tábor hangját, a közönség morajlását, olyan visszhanggal, hogy az mellett a Tihanyi testvére csak egy gyengécske kezdő lehet…-)
Mi lesz akkor, ha egy hangyányival többen leszünk?...-)
A meccsről egyébként Böde Dani elmondott mindent a szünetben, nem is tennék már az Ő véleményéhez sokkal többet hozzá, talán csak annyit, hogy igen, elégedetlen voltam, mert itt volt megint egy mérkőzés, amiben több volt, amikor még jobban ki lehetett volna szolgálni a mostanában már sokadik cudaridőt kifogó leghűségesebb szurkolóinkat.
De minden jó, ha a jó a vége, és hát Somália gólja sok mindenért kárpótlást jelentett.-)

Kareszkám.
A NAGY JUVENTUS, az én kis csapatom visszavágott az őszi vereségért az egyre kisebbnek látszó Inter ellen, éppen csak annyit kiadva magából a Bőrgatyások elleni párharc előtt, amennyi kellett a győzelmükhöz…-)
Viszont olyan jó, és fordulatokban gazdag mérkőzést, mint az aznap késő esti Torino – Napoli már régen láttam, igazi „gólviadal” volt, ha módodban áll, és felleled valahol azt a mérkőzést, hát nézd meg barátom, mert garantálom, hogy megéri…-)

Tutus.
A Veterán listán a bajnokság kezdete előtt a Hali elleni meccsünkre éppen ezt az általad írt 1-1-et tippoltam.
De most nem csak miattad, a te tippod miatt változtatok, nem, az, ott, már végleges.
De itt hetenként, figyelembe véve minden körülményt, időjárást, eltiltásokat, esetleges sérülést, vagy korábban sérült erők felépülését, formahanyatlást, vagy formajavulást, változtathatok.
Ezennel ezt most meg is teszem, ráadásul tőlem szokatlan módon már a hét elején.-)
Tehát a tippooooooom 2-3.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola