Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 03. 07:55 | Sorszám: 230
Az utóbbi években már alig fordult velem elő olyan eset, hogy egy bármilyen BL meccs miatt rángassam az „istrángot” csak azért, hogy a közvetítés kezdetére hazaérjek.
Tegnap este, a kicsi Juvém miatt most ez az eset is megesett.
Nagy élmény volt mondhatom.-(
Tudtam, hát persze, én is tudtam jól, hogy jók a bajorok, de a fejemben előzetesen lejátszott, egyetlen forgatókönyv szerint sem számítottam egy ennyire indiszponált Juventusra.
Naná, hogy a „bajor szakos” barátaimtól telefonon, már tegnap este megkaptam az „oltásokat”, de hát hasonló esetekben ez az alap, ez normális is…-)
Az viszont cseppet sem volt normális, hogy Conte, és Buffon is a Bőrgatyások esélyeit növelje…-(
Hihetetlen volt számomra, hogy éppen egy olasz edző meccsel ennyire rosszul egy rendelkezésére álló nem gyenge kerettel, és az a védekezés egy talján csapattól amit elővezettek, no hát az, és mindannak a védelmi romhalmaznak a legalján amivé lett tegnap este az "Öreghölgy", hát éppen Buffon, a világ egyik, ha, nem a legjobb kapusa pffff…-(

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola