Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 03. 11:38 | Sorszám: 235
Még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák, hát hová is lenne az esztétikum a világból, ha mindenki egy akkora "ogre" lenne, mint én….-)

Semmi gond barátom, én elismerem a számodra leginkább kedvelt külföldi csapatot, nincs abban hiba, remek, jó erőkből álló alakulat.

Én éppen csak az egyik (a másikat a Liverpoolt most inkább meg sem említem) kis külföldi csapatom tegnap esti vergődésén keseregtem egy pöttttttttyet.
Ennyi, csupán ennyi, de azért bánatomban nem fogok neki szaladni a Dunának, oszt pont….-)

Egy kicsit más…

Néztem ma reggel az ATV híradóját….
Semmi extra, csak a szokásos szapulkát vezették elő ma is, a kormánnyal, és úgy egyébként is mindennel szemben, ami nem Ők…

Még azt mondom rendben is van, az ellenzéki lét, az ellenzéki ellenőrző feladatok, meg hasonlók blablabla…

De aztán az amit, de sokkal inkább akit elővezethetnek, mint minden rosszak egyik (pechünkre a többi sem különb) lehetséges ellentételezését, mint minden mái bajaink„orvoslóját”, gyógyszerét, hát az maga a vegzálás, az maga a sértés egy amnéziában nem szenvedő, szavazati joggal rendelkező honpolgár számára.
A hír…
„bajnai előadása, szakértése egy egyetem fiatalsága előtt, vagy valami hasonló”

Ugye egy híradó részletről még a laikus számára is tudható, hogy vágott, szerkesztett anyag.
Amiről az ATV híradójának esetében bátran feltételezhetem, gondolhatom, hogy odafigyelnek a részletekre, arra, hogy az előadó legjobb gondolatait, mondatait adják vissza, mi sem lehet ennél természetesebb számukra, hiszen nem is rejtik véka alá, hogy barátian viszonyulnak bajnai, és körei szellemiségéhez.
Még ez is rendben vóna, hiszen miért ne lehetne a médiáknak, az ott szereplőknek is szimpátiája…
Legyen, ott is emberkék sürögnek, forognak, teszik a dolgukat.

Belőlem pedig lehet, hogy csak a személyes antipátia beszél, ami teljesen elvakítja a tisztánlátásom, de szerintem ennek a sajátos módon megtollasodott bajnainak egyszerűen nincs, nem is létezik igazából semmilyen víziója egy tágabb közösség, egy országnyi, egy nemzetnyi nép számára.
Tagadják, de erről az emberről minden megszólalásában üvölt a kimódoltság, az, hogy pózol, hogy csak egy leckét, egy a hazám számára inkább hátrányokkal járó, mások által megírt leckét próbál felmondani, ráadásul még azt is borzasztóan taszító, minden hitelességet nélkülöző, őszintétlen stílusban…
Valahogy olybá tűnik számomra ez a sajátos módon megtollasodott ember, mint aki kinézetre, külső szemlélő számára, de talán szíve szerint is inkább menne, mint jönne a politikába.
Mint akinek ez az egész nem is hiányzik, csak nem tehet mást.
Mindig mindennek ára van?
És most „kértek tőle még egy szívességet…?”
Ki tudja…
De hogy számukra ebből az emberből, és a társaságából alig sülhet ki bármi jó, az tuti.
Csak remélni tudom, hogy minden létező problémáink ellenére, mégis méltóak tudunk lenni mi magyarok Mark Twain macskájához…-)

Előzmény: 234

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola