Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 19. 10:25 | Sorszám: 349
Mint tuggggggggggyuk, a sportban a „ha” nem játszik ugye…?-)
Egyébként is, ha a szomszédnak áramszedője lett vóna, akkor….-)
Örültem, és örülnék most is a feljutásnak, nagyon.
De reálisan nézve a sportág honi helyzetét, benne a legutóbbi néhány év sikereit is, azt kell mondanom, hogy a magyar hoki erőn felül teljesít.
Ezért én a helyén kezelek minden eredményt, a csapat egyetlen egy mérkőzése, vagy világversenye sem „élet halál” harc számomra.
Szerintem most nagyjából a helyünkön vagyunk
Igen, ha minden csillagállás számunkra kedvezően alakul, akkor tűzijáték, és feljutás.
De éppen a Korea elleni mérkőzés mutatta meg, hogy az eddig mögénk sorolt csapatok is folyamatosan fejlődnek, ha nem figyelünk maximálisan akkor mint most esetünkben meglepetést is okozhatnak, és akkor….
A magyar hoki, és hokisok, úgy a régiek, mint a maiak már így is VILÁGBAJNOKOK szerintem.
Ennek belátásához elég csak ránézni a teltházas Arénára, annak hangulatára, a szurkolóink teljesen egyedülálló rajongására, nem megfeledkezve a képernyők előtt szurkolók sokaságáról sem.
Ezt a szinte leírhatatlan szeretetet nem a szél fújta ide, ezt Ők a magyar hokiban szerepet vállalók teremtették meg.
Tehát ameddig megmarad az őszinte, megalkuvást nem ismerő csupa szív játékuk, függetlenül az eredményektől ez nem is fog változni.
A tartós előrelépéshez azért szerintem egy hangyányival több is kellene, mint egy - egy jó korosztályra várni.

Például lehet, hogy nem ártana egy jó Ferencváros, és egy jó Lápföld sem.

Utópia?

Előzmény: 348

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola