Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
mackó
  Válasz | 2013. április 22. 09:21 | Sorszám: 366
Hajrá Fradi!
Gosztonyinak mihamarabbi gyógyulást kívánok. Sokszor visszanéztem a súlyos sérülését, de a legnagyobb rosszindulattal sem találok szándékot az esetnél. Egy roppant szerencsétlen mozdulatsor, mindenféle szándékosság nélkül. Az első becsúszás nem volt szabálytalan, viszont a másodlagos érintkezésből eredő roppant sajnálatos mozdulatot a lendület okozta.
Nem nagyon szoktam a bíróval komolyan foglalkozni, de a tegnapi ténykedése már bűncselekménynek számít. Súlyos, mérkőzést befolyásoló ténykedése felháborított. 3 jogos, 3 teljesen jogtalan sárga lapja nem fogható a "még belefér" kategóriába. Ilyen arányszámú "tévedés" csak szándékosan követhető el. A "tétlen les" fogalmát - partjelzőjével egyetemben - elég sajátosan alkalmazta, hogy a kis Knézy teljes dilettáns hozzászólásával (megjegyzem a "szakértő" dózsás Kovácshoz hasonlóan) még a hozzá nem értéséről is tanúskodott. "A tétlen lesen lévő játékos hogyan szerezhet gólt bírói segédlettel" tételt tanítani kellene elrettentő példaként.
Ezekkel együtt is legalább 3 góllal kellett volna tegnap győznünk. A játék minden elemében jobbak voltunk, a kapu előtt azonban a szerencsénk teljesen elhagyott.

DVTK-Ferencváros: 2-2

code:

Tipp versenyző pont
1-2 Profikám 0
1-2 mackó 0
1-1 Tutetem11 1
3-3 ElBandi 1
1-3 Lundqvist 0
1-1 Karesz71 1
1-2 Halder/Turáni 0
1-4 Góbé 0
x-x Jegemac 0
x-x Onogur 0
x-x Auróra 0
x-x Tankcsapda 0
2-2 Gulyaaa 3 Gratulálunk!


Minibajnokság állása:
code:

Helyezés Versenyző Pontszám
1 Karesz71 16
Tutetem11 16
Lunqvist 15
4 mackó 13
5 Jegemac 12
Profikám 12
7 Turáni 11
8 Góbé 9
9 ElBandi 8
10 Gulyaaa 4
11 Auróra 2
12 Onogur 1
13 Tankcsapda 0

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola