Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
mackó
  Válasz | 2013. április 24. 10:47 | Sorszám: 385
Tutus, mint azt írtam, igazad van. A világon bárhol, bármikor bármilyen versenyt indítanak, nem illik a szabályokon menet közben módosítani. Nem illik engedményeket tenni. Szerencsére a sport az a műfaj, ahol nincs helye a pozitív diszkriminációnak. És ez így is van jól.

Egyetlen elv tud innen engem kimozdítani: szerencsére nem vérre játszunk, egy tágabb értelemben vett családhoz tartozunk, s ráadásul én annak is roppant tudok örülni, ha a sorozat végén pl. Te győzöl. Így gondolom azt, hogy nem ördögtől való Fidoka barátunknak némi engedményt adni. Viszont belátom, az önerőből kiküzdött 9 pontnak sokkal nagyobb értéke van, mint az ajándék bármennyinek is.

Vedd úgy, hogy magam részéről tartózkodok az eredeti javaslatomban, s a háziversenyt az eddigi elv alapján vezetjük tovább. Mindaddig, míg tömeges ellenvélemények nem alakulnak ki...

Szóval az állás jelen pillanatban:

code:

Helyezés Versenyző Pontszám
1 Karesz71 16
Tutetem11 16
Lunqvist 15
4 mackó 13
5 Jegemac 12
Profikám 12
7 Turáni 11
8 Góbé 9
9 ElBandi 8
10 Gulyaaa 4
11 Auróra 2
12 Onogur 1
13 Tankcsapda 0
Fidoka 0

Előzmény: 384

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola