Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
Karesz 71
  Válasz | 2013. május 13. 22:58 | Sorszám: 462
Kubiék "remek" döntést hoztak...............

Remélem nem ez volt a céljuk, de elveszítettek egy FRADISTÁT.......
Tudom , hogy a DM koncert, és az atlétikai verseny miatt nem játszhatunk a Puskásban , de több dolog is mélyen a szívembe mart......
Az idő-beosztásom, és a pénzügyi lehetőségek miatt szinte már csak a "hazai" meccsekre járok ki,anno még a külföldi túrák is természetesek voltak, de most itt tartok....
becsapva érzem magam,a szeretett klubom verte át a bucimat....
1. normális bajnokságokban (leszámítva a nemzetközi meccseket),az első fordul előtt már tudom mikor és hol játszik a csapat, napra ,órára pontosan.... nálunk ez már hosszú évek óta nem megy...
2.bérletes vagyok,már jó ideje,de egy BP.-Győr, Győr- Bp. nem pár kilométer és nem fél óra, ahogyan kimentem a Szentélybe vagy a puskásba....130 km, és optimális esetben is két óra....
3.a Szentélyben lévő gyep sem volt golfpálya , ne hivatkozzunk már "libalegelőkre"...
4......ha jövőre is ez a tendencia lesz, bizony Isten nem veszek egy darabig bérletet.....
lezárva a témát, elsősorban NEM a csapat okozza ezt a hangulati mélypontot... - persze a sok buta X és a rossz helyzetkihasználás nem segített rajta - nagyon rossz felé indult el a szekerünk....

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola