Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
Lundqvist
  Válasz | 2013. május 15. 12:47 | Sorszám: 473
Csoda lesz ha a híres neves mtk Blue boys megjelenik Győrben
Barátom egész úton hazafelé annak a "drága" embernek a szagát éreztem, úgy beállt az orromba, azt hittem megőrülök... De jó volt látni azt a dús hajú fejed

Jégkorong:
Jönnek a Szlovének és Osztrákok újra táblázni jövőre Div 1A s vbre..
És hogy fini legyen a cucc jönnek fel a Jukránok..
Jövőre a Magyar hokirajongók erősen fogják nézni az NHL alapszakaszát hátha egy Vanek, egy Kopitar kint ragad a playoffra :P
Ukrán hoki kérdéses.. Ott volt egy arany generáció, akik kb kezdenek visszavonulni, az újak pedig ha megfelelő tudással rendelkeznek, gyorsan jelentkeznek orosz útlevélért..

Szlovénok szerintem túl erősek nekünk, de Ausztria megverhető de ennek alap feltétele ne tudjon sok NHlesük eljönni.. Főleg Vanek ne...
És persze a kedvencek maradtak a 2 "sárga" állam, Japók és Dél Korea akik ha minden igaz otthon fognak játszani mert csak Dél-Korea pályázott jövőre a Div1es Vbre. Japók nem akartak, Mi idén rendeztük. A 2 kieső nem nyilatkozott, Ukránok meg nem akarnak. Igazából a Kazah csapat erősebb az Osztráknál.. Úgyhogy esélyek vannak, de 1 év még hosszú idő...

Előzmény: 472

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola