Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. június 19. 09:17 | Sorszám: 547
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.


A magam részéről jelenleg jó jelnek, jó „politizálásnak” tartom a vezetők, és a szakmai stáb részéről azt, hogy úgymond nincs hír rólunk.
Jó, hogy nem szivárogtatják ki a szerződtetni kívánt játékosok neveit a kelleténél korábban.
Nem volt abból nekünk eddig semmi hasznunk, az újságok, és a különféle hírportálok meg hadd találgassanak csak bátran.
Én ebben a kérdésben maximálisan megbízom Moniz kapcsolatrendszerében, hozzáértésében. Gondolom képes lesz az általa ismert szabadon igazolható játékos felhozatalból válogatva összefésülni a kiszemeltek igényeit, a vezetők által a csapat megerősítésére szánt pénzügyi kondícióinkkal.
Persze egyéni kívánságom nekem is volna, mondjuk Gerzsont, szívesen látnám már most idehaza nálunk.
A stadion építésével valóban prímán haladnak, és ami legalább ennyire fontos, hogy a Népligetben is komoly átalakítások történtek, és fognak történni a jövőben, és ha minden a tervek szerint alakul, akkor ott idővel létrejöhet a csapatunk Fradinellója…
Na az nem lenne gyenge…
Adja Isten, valamint a nyakkendősök, és üzletemberek akarata, hogy ez valóban így is legyen.
Hitem szerint bitang jó csapatunk lesz ősztől, aztán az eredményességet majd meglátjuk.-)

Előzmény: 546

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola