Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. június 25. 09:12 | Sorszám: 578
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Csak ahogy szoktam, nézem, hallgatom a különféle reggeli műsorokat, a különféle adók között váltogatva.
Aztán a Magyarország Élőben ismétlésénél leragadtam a Hír tévénél, egyrészt, mert este teljesen lemaradtam róla, másrészt pedig engem érdeklő témákkal vezették fel a műsor legelejét.
És megérte.
Ebben a mái világunkat minden nehézséggel súlytó időkben olyan jó valami pozitív, valami lelkesítő jelenséggel, üzenettel, hírrel találkozni.
Az emberekben élő felebaráti szeretet jó érzéssel veszi tudomásul, ha egy embertársa sok évtizedes, heroikus küzdelme végül gyümölccsé érik.
Nem is létezhet annál szebb, magasztosabb velünk, ha hasonló történelmi jelentőségű eseményeket kortársként, fül, és szemtanúként élhetünk meg.
Egy ország izgult, szurkolt már azért, tegyük hozzá egyre fogyatkozó reménnyel, hogy ennek a mi Farkasházy Teddinknek sikerüljön végre sikerélményhez jutnia a humor területén…
És megtörtént a csoda barátaim, ez a mai nap innentől tiszta bódocccccság lehet sokunk számára, mert, mert…
Mert megtörtént, a Schiffer András igazi poénra vette, és ennek széles mosoly kíséretében hangot is adott, hogy a mi Teddink meghívta Őt a hétvégén tartott szárszói találkozójára….-)
Itt nálunk azonnal el is vonultak a sűrű sötét felhők, és verőfényes napsütés lett….-)

Most már csak a Havas „tanár” úr legendás depressziójával kell kezdenünk valamit…-)
Nem lesz ecccccerű feladat feleim ez sem, de hát a küzdelem, az nemesít….-)

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola