Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. június 26. 07:47 | Sorszám: 581
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.


Nem fogjátok elhinni…

Ma reggel az ATV-ben egy amnestys nem, nem hisztis, Amnestys jogvédős hölgyemény naggggggggggggyon, nagggggggggggggyon kritikus hangon ostorozta a globális politikai, gazdasági, és pénzügyi hatalom, látható, és a tömegek által láthatatlan vezetői, amiért egy szűk érdekcsoport érdekeit erőltetik rá a világra.
Meleg szavakkal köszöntötte az ET tegnapi döntését, ami elmondása szerint nem is lehetett más, egy olyan rendkívül koncepciós, és elfogult jelentéssel szemben, mint amilyen a Tavares jelentés volt, és nem győzött hangot adni annak a véleményének, hogy Ők mindig is a parlamenti demokráciát, a népképviseletet részesítették előnyben, szemben néhány tucatnyi ember láthatatlan alkotmányon alapuló jogértelmezésével, és affektálásával…
Testvéreim egyik ámulatból a másikba estem, és mivel öregszem, a látásom is kopik, hát egészen közel mentem a képernyőhöz, hogy jól látok e, és ez tényleg az ATV-n zajló beszélgetés vala…-)
És nem volt ott semmi tévedés, ATV volt az, Rónai Egon, és Jeney Orsolya jogvédő maga…
És csak szaggatták az ingjeiket tovább…
Képzeljétek az USA és szövetségesei által elkövetett globális jogsértésekről, önkényes, erőszakos igazságosztásairól beszéltek….
Hát erre én már megütögettem a tévé oldalát, minden oldalról, de nem, nem a tévé hibbant meg, és a két teljesen objektív, független humánum csak mondta tovább…
Határon kívül rekedt magyar testvéreink jogos autonómia igényeiről kezdtek csacsogni, a különféle magyarverésekről, a szlovák állam teljesen európaiatlan, felvilágosulatlan viselkedéséről például a kettős állampolgárság kérdésében, miközben nem győztek a jogos emberi felháborodásuknak hangot adni…
És tovább is volt, és mondták még…
Uniós kettős mércékről, és még temérdek más, a világunk kereteit feszegető emberi jogi kérdésekről, de nem csak azokról, szót ejtettek olyan militáns, mikro szervezetekről is, akik jogvédelemnek álcázott akcióikkal csak és kizárólag gazdasági érdekeket szolgálnak ki, miközben rengeteg embertársunk, családok, és teljes régiókat tesznek tönkre gazdaságilag, és képzeljétek sok ilyen erőszakos kis szervezet felemlegetése között elhangzott a szájukból még a négymancs neve is…
És még mindig nem volt vége, elmondták, igaz kicsit szabadkozva, hogy ez már ugyan bulvár kategória, de hát a bulvár is a mindennapjaink része, és hát erre tekintettel, még egy magára sokat adó tematikus csatornának is figyelemmel kell lennie, hogy Juszt László, náluk, az ATV élő beszélgetős műsorában szolgáltatta vissza Kádár János eltűnt, és most megkerült koponyáját (azt a pechet, hogy erről élőben lemaradtam, mekkora flesh lehetett) a legméltóbb, egyenesen Moldova író úr kezeibe…
Azt pedig a Rónai Egon már tényleg csak hosszas szabadkozások után osztotta meg a közzel, hogy ma este újabb szenzációval fognak szolgálni, tehát érdemes lesz nézni őket, mert történelmi pillanatok lesznek azok a percek is, ugyanis a Kálmán Olga rendkívül időigényes, és fáradságos kutatómunkával felkutatta, „megtanálta”, (pont mint anno Lajosbátyám az Omegás házának az építkezésén) és be is fogja mutatni a hazudós gyurcsányi szakdolgozatát…
Öcccccccccccccséim, nekem erre tátva maradt a szám, csak dörzsöltem a szemem, ütögettem a fülem, miközben majdnem kiestem a fotelból…-)

No azt hiszem megártott nekem a tegnap esti atv-s üdvöskével Ungváry Rudolffal folytatott meddő próbálkozás, éppen itt az ideje, hogy zenére váltsak, le is porolok gyorsan egy régen hallgatott lemezt….-)

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola