Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. június 28. 06:58 | Sorszám: 605
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Végtelenül fel vagyok háborodva.
Itt nálunk Ürömön a Katolikus egyház hozzákezdett egy, a saját tulajdonában álló, frekventált, konkrétan az Ó falú mértani közepén elhelyezkedő ingatlanjának a beépítéséhez.
Ma fedeztem fel a felépítendő ház plakátját.
Már azt sem értem, hogy erre a léleksivárságról árulkodó homlokzattal ellátott építményre hogyan adhatta „áldását” az önkormányzat illetékes osztálya, még akkor sem találok számomra is elfogadható magyarázatot, ha nálunk „progresszív” veresbegyes a polgármester,
De hát pont Ő, a Polgármester hogyan hagyhatta jóvá ezt a …., aki ebben a faluban gyerekeskedett, itt nőtt fel, aki ellen itt egyébként a valódi politikai érdeket képviselőket leszámítva, alig berzenkedik létező többség, és most hagyománytisztelet ide, meg oda, hagyják, hagyja, hogy porig alázzák ezzel a gyufásdobozzal a történelmi főteret?
És az egyháznál?
Nem tudják, nem látják, hova, milyen környezetbe építkeznek?
Isten látja a lelkem, nem vagyok én a modern építészet ellensége, még az ilyen jellegtelen, de mások által praktikusnak mondott kockaházak ellensége sem, talán egy paneltengerben szemet sem szúrna, de itt, ebben az Isten, és emberközeliséget őrző térben, hát…
Szégyen, gyalázat.
Ez a különbejáratú véleményem.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola