Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. július 09. 21:35 | Sorszám: 680
Történelmi visszatekintésben is megáll a tétel, de már ebben a mái világunkban is, miszerint annyi mindenről gondolhattuk, gondolhatjuk, hogy nincs, nem létezik reális esély valamire.
Aztán….
Nincs „pöttyös labdám”, tehát Gerzson esetében nem bízhatom a Tibi bácsiban, de a körülmények kedvező alakulásában igen.
Folyamatosan keresem, lesem a vele kapcsolatos híreket.
Tudom, hogy minden óhajom, sóhajom ellenére elsősorban a WBA ajánlatára vár, esetleg más angol klubokéra, amit annyi, sikerekben gazdag angliai év után, teljesen normálisnak is tartok.
És ellendrukkere sem leszek soha.
Nagyon nagy kedvencem, számomra Ő az utolsó olyan játékosunk, mind magyarként, mind Fradistaként, aki varázslatokra képes a labdával, és tisztelem, nagyon nagyra tartom, az embersége, a küzdeni tudása, az akarata, a hite miatt is.
Miben reménykedem?
Tudom, hogy az a liga ott Angliában, azért egy teljesen másik kávéház, egészen egyedi elvárásokkal, ahol nagyon megnézik, hogy akire pénzt, időt, energiát áldoznak, az, képes e maximálisan megfelelni minden ott elvárt követelménynek.
És bármennyire is ridegen hangzik, de gondolom arrafelé, ha profi szerződésekről van szó, kevésbé számítanak a korábbi érdemek, főleg egy olyan komoly sérülés után, mint amilyen az Övé volt, és az Ő életkorában.
De mint mondottam, nem szurkolok az érdekei ellen, és amikor hazavárom, nem gondolom azt sem, hogy ott végül senkinek sem fog kelleni, az ő nevével biztosan találna ott csapatot, olyat, ami anyagiakban jobb, sokkal többet adhat, mint idehaza például mi, és még az alsóbb ligák csapatai is.

Abban reménykedem, hogy a pályafutását lezáró utolsó éveinek az átgondolásakor végül mégis arra a döntésre jut, és nem csak a „ha nincs ló, jó a szamár is” hozzáállás alapján, hogy hazatér.
Hogy hazatér közénk.
Mert itthon, ez a mi hazai bajnokságunk azért lássuk be, sokkal kisebb igénybevételt jelentene számára, a kihívás viszont, hogy részt vállaljon a Fradi felemelésében, az ismételt csúcsra juttatásában legalábbis szerintem felemelőbb, méltóbb egy pályafutás lezárására, mint akár a WBA, vagy más angol klub.
És hát igen…
Igen, van egy rakás tényező, amivel egy rajongó nem számolhat, amiről nem tudhat, nem olvashat, viszont Gerzson döntéseiben komoly tényezők lehetnek..
Családja van, és ha a párjával egyetértésben esetleg továbbra is Angliában tervezhetőbbnek érzik az életüket, a boldogulásukat, akkor valóban kevés az esély, szinte reménytelen…
De ha a profilét utánra a végleges hazaköltözést tervezgették, akkor akár igenis alakulhatnak úgy a történések, hogy előbb is a hazatérés mellett döntenek…
Akkor pedig…
Akkor pedig már csak remélhetem, hogy bennünket választana.
De legyen bárhogyan is, tiszta, őszinte szívvel csak azt tudom kívánni a számára, hogy épüljön fel teljesen, nyerje vissza az erejét, a legjobb formáját, és a pályafutásából még hátralévő időben kerüljék el a sérülések, hogy idegenben, vagy idehaza nálunk, a válogatottban még sok örömet szerezhessen a játékával az érte szurkolóknak.

No ha körülményes, és bonyolult voltam akkor elnézést, de nagyon fáradt vagyok.

Jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.

Előzmény: 676

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola