Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Értelmezéstani kiskáté

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Értelmezéstani kiskáté
keresztkem
  Válasz | 2018. május 24. 14:30 | Sorszám: 20
A "sárgáról" másoltam ide ezt, mint a tegnapi Várkert KIOSZK-i meeting szentenciáját, amit az általan IGEN-IGEN NAGYRABECSÜLT
Orbán Balázs mondott, hogyasszongya:
"..ki kell mondani, hogy a migráció megítélésével kapcsolatban az európai politikai elit kognitív disszonanciában ...." stb..stb...NNABAZDMEG!
Itt is az a "kognitiv disszolófasz" amivel engem "panda" levelezőtárs évek óta piszkál ITTEN és baszogat. Hogy én ebben a "kognitiv IZÉBEN" leledzem vagy miatúró.
ÁLLATIRA SZERETNÉM MÁN' TUDNI JÓMAGAM IS, HOGY MIAFASZOM EZ A KOGNITIV SZAR, HOGY LEGALÁBB SEJTSEM: MIVAGYOK VAGY MINEMVAGYOK. MER' FOGALMILAG SINCS HALOVÁNYFINGOM SEM(!!!) ARRÓL, MI A TÚRÓ EZ, ÉS NEM IS TUDOM MEGNÉZNI SEHOL, PEDIG HÉTÁGRA PRÓBÁLTAM MÁÁN....ÉS HA MEGFESZÜLÖK AKKORSE TUDOM.
Ezzel az erővel ugyanis GŐZMEGHAJTÁSÚ LÉPEGETŐ EXKAVÁTOR, VAGY KACSACSŐRŰ EMLŐS-MUTÁCIÓ IS LEHETNÉK--UGYE....ÉS ARRÓL LEGALÁBB TUDNÁM, HOGY AZ MICSODA.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola