Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Jelentőségteljes semmitmondás

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Jelentőségteljes semmitmondás
keresztkem
  Válasz | 2016. március 21. 07:07 | Sorszám: 64
Talán érdekes és elfogadható itt, jelen témánkkal összefüggésben: hétköznap késő-délelőttönként a Kossuth rádióban--hogy-hogynem--RENDSZERES HALLGATÓJA vagyok a "Vendég a háznál--GYEREKEKRŐL FELNŐTTEKNEK" c. gyerekeről,gyereknevelésről sokszor csecsemőnevelésről szóló rádióműsornak. Nos, sokszor elképedek ott néhány dolgon, noha alapvetően szükségesnek és fontosnak vélem az abban fölvetett témákat. Hogy a műsor, föleg okos és szakértő hölgyszerkesztői mennyire CÉLTUDATOSAN VÁLASZTJÁK KI anyukák és gyermekeik közűl a LEG-SZÓSZÁTYÁRABB, LEG-ÖNTETSZELGŐBB és LEGINKÁBB a "TALMI"-FELSZINES SZEREPELNIVÁGYÓBB RIPORTALANYOKAT.....nos, az elképesztő. Olyan kicsikie-kis kislányok "cukiznak" hosszú műsorperceken keresztül tulajdonképpen nem túl lényeges, sőt, kifejezetten mellékes-lényegtelen dolgokról--öltözködésről, humorizálásról, viselkedésmimkáról, hajviseletről, a nagymamihoz.nagypapához való kapcsolatról, hogy...HOGY ELÁLL A LÉLEKZETEM! És nem azért, mert e témák fölöslegesek lennének--mdert sokuk valóban nagyon fontos-- hanem azért, AHOGYAN KIVÁLASZTJÁK a leg-fecsegőbb, leg-semmitmondóbb leg-locsogóbb riportalanyokat főlegy rajongó anyukák, nagymamák és kislányok köréből--AKIKET NAGYON-NAGYON SZERETEK. Annál is inkább mert 2db kislányunokám nekem is van a 3 fiú mellett. Ám nemcsak kislánygyerekekre vonatkozik a fenti kritikám--vastagon kisfiúkra is--csak lányoknál mindez pregnánsabban tettenérhető, amit mondok. Akiket persze ezzel együtt és emellett is RAJONGÁSIG SZERETEK, sőt: VÉG-TE-LE-NÜL TISZTELEK. Márcsak azért is, hogy ilyen olcsón és hülyén lejáratják magukat, horribile dictu: anélkül hogy tudnák mindezt, sőt MINDENNEK AZ ELLENKEZŐJÉT HISZIK-VÉLIK! Ergo: méginkább rászorulnak a MÉGNAGYOBB TISZTA ÉS IGAZ--KIHANGSÚLYOZOM: A LEGTISZTÁBB ÉS LEGIGAZABB(!!!), LEG-SZŰZIBB, leg-ártatlanabb--KERESZTÉNYI SZERETETRE!
Előzmény: 62

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola