Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » versek - csak úgy - rohanás közben

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: versek - csak úgy - rohanás közben
alexander
  Válasz | 2010. január 30. 11:58 | Sorszám: 968
szóval, elbizonytalaodtam, - megértettem igazságodat és most nem tudom, hogy helyesen reflektáltam-e a provokációra?
amikor felhívtam verses feldolgozásommal a figyelmet, a szinte türhetetlen abszurditásra, mást is állásfoglalásra késztetve -
hiszen ez az alak (munkássága érettségi tétel)a minap, a kultúra napján, a tv-ben szerepelt a szokásos fóbiájával és ott nem szólalt meg senki a másik oldalról, ahogy ez már megszokott mostanság a közszolgálati tv-ken...szóval ellenérzésemet fejeztem ki, lehetőségem határai közt szemetelve, az irodalom peremén...és most nem tudom hogy, fércmunkát végeztem-e, vagy beválogathatom egy kötetbe valamikor...és ez már a munka minőségét/értékét veti fel.
Mert emlékszem egy római császár megjegyzésére - ne babrálj a mocsarakkal! Szóval a téma kiválasztása is elkötelezettséget jelent...hm...és ilyen helyzetben,még a köpködő nyálát sem szabad letörölni...
Előzmény: 965

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola