Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Heti Vendég   » Czakó Gábor

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Czakó Gábor
szentistvánjobb
  Válasz | 2004. január 21. 10:10 | Sorszám: 4
Kedves Gábor,

Nekem itt, a Gondolán az a kritérium-kérdésem, hogy szabad-e publikálni olyan fórumon, ahol ezt a hozzászólást a moderatúra megtűri:

Téma: TILOS SZENTESTE: IRTSUK KI A KERESZTÉNYEKET!
kaleb | 2003. december 31. 08:45 | Sorszám: 892

Idézet:
Nem akarlak felizgatna, de a lövetésnek és az akasztásnak is megvan a maga ideje. Most és itt nincs itt. De Irakban például lövetnek, csukját húznak az ellenfél fejére, és úgy nyomják el az ellenállókat, ahogy azt szokás. Néhány más országban is így van. (Irakban történetesen magyar katonák is vannak, hogy valami közünk is legyen a dologhoz.)

Én nagyon remélem, hogy ez a 90 utáni kisérlet nálunk bejön, és megússzuk drasztikusabb összeütközések nélkül. De azért biztos nem vagyok. Látva néha az indulatok kitörését, felötlik bennem, hogy amilyen békében élünk, az ritka kegyelmi állapot. Elég hogy egy nagyobb csoport elveszítse a fejét, hogy boruljon.


... http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=z_get_topic&f=2&t=003233&m=000892

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola