Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Az Istenkeresők Globális Egyháza

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Az Istenkeresők Globális Egyháza
Klaus Matefi
  Válasz | 2009. május 07. 09:01 | Sorszám: 881
Idézet:
Ez biztos! De a kutató furcsa fajta, a természetbe jár vagy a Holdra vagy kutatóintézetek félhomályában dolgozik a világegyenleten. E helyekről mivel csábítod magadhoz őket?

Az Istenkeresők Globális Egyházának a Folyamatosan Változó Szellemi Való (Isten) minél alaposabb megismerése a célja. Szerintem egy kutató, aki valóban azt a célt tűzte ki maga elé, hogy megismerje Istent, az nem fogja elvetni pl. az ősi asztrológia tapasztalatainak a részletes kivizsgálását. Aki pedig mégis azt teszi, az struccot játszik, olyat, amit a betett fotódon látni lehet... A mai kutatók le lettek térítve a Kozmosz és az ember kapcsolatának az alapos feltárásától, egy csillagász pl. nem ebben az irányban tevékenykedik. Az I. G. E. minden lehetséges módszert hasznosnak tart az említett megismerés érdekében, ami előre mozdíthatja azt.

Idézet:
Tudnád összegezni, hogy ezen a gondolás fórumon mit profitáltál eddig, ha profitáltál valamit egyáltalán? Látod bármilyen hasznát az ittlétednek? Megnyitottál igen sok topikot és ahogy figyeltem, semmire sem kaptad fel a fejed (vagy tudtad a választ, vagy egyáltalán nem érintett, vagy nem értettél hozzá és ezért bölcsen hallgattál). Persze, csak ha kibírja a nyilvánosságot (mert néha van itt hideg-meleg is, tudom).

Ezt a jövőben tudjuk majd lemérni. Az egyház ötletének a megismertetésére nagyon alkalmasak a fórumok, mivel ott direkt meg is lehet vitatni a felmerült kérdéseket. Azt se felejtsed el, hogy ezeket a fórumokat nemcsak a hangadók követik figyelemmel...

Most nekem lenne néhány kérdésem. Mikor és hol igyekeztél ilyen nagy lelkesedéssel vizsgáztatni a meglévő bibliai legendák vallásainak koncepcióit?
Vagy esetleg úgy vagy vele, hogy azokkal szükségtelen foglalkoznod? Ha igen, akkor miért?

Előzmény: 879

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola