Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Magyar fejlesztésű mplayer a Tilos rádióban

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Magyar fejlesztésű mplayer a Tilos rádióban
szentistvánjobb
  Válasz | 2004. március 13. 13:17 | Sorszám: 7
Általánosságban szerintem nem jellemző az elsivárosodottság lélekvilág a szabad szoftveres hackerek világára

Azt én nem is mondtam ! ... (Példának itt vagy rögtön Te - aki elindítottad ezt a topikot, éppen az mplayeresek miatti aggodalomtól vezérelteve ).

Az elembertelenedés (eltompulás, cinizmus, eldémonosodás) minden korban fenyegette az embert.

Nem csak szoftvereseknek és rádióbemondóknak, de mindenkinek nagyon kell vigyáznia.

Itt van például Turulmadár, akinek dextraboy csúnyán nekiesett hogy miért hallgat Tilosrádió(ból a zené)t. Pedig az öcsém is, aki buzgó katolikus, sokgyerekes családapa és - Tilosrádió (zene)-hallgató.

Vagy az a barátom, aki egy kiránduláson trágárul beszélő ifjoncok csoportjáról kiderítette, hogy - a mocskos felszín alatt segítőkész szív dobog ...

Előzmény: 4
szutyok
  Válasz | 2004. március 13. 12:57 | Sorszám: 5
"Az szerintem példamutató, hogy olyan emberek tudnak együttdolgozni egy-egy freesoft programon, akik egyébként sokmindenben más véleményen vannak."

Épp ezért f@szság belekeverned a politikát. És ha valamelyikük a Tilosnak nyilatkozik? Mit árt az neked? Ez nem az Írószövetség.

Mellesleg szellemiségében és felépítésében a Tilos nagyon is közel áll az open source világához. (Nyitott; önkéntes és ingyenes munkával készül; reklámmentes...)

Előzmény: 4

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola