Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » MEGSZORÍTÁSOK

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: MEGSZORÍTÁSOK
lac1
  Válasz | 2011. május 04. 21:55 | Sorszám: 249
Én meg hiszek a kényszerítő erőkben. Persze nem ufo-kban és nem is okkult erőkben.
Az, hogy a hitel felmondása drágább lenne, azt nem tudom mi alapján mondja Orbán. Elhiszem én, ha ezt hihető módon elmagyarázza. Nekem elég, ha csak arra a hírre gondolok, hogy Portugália nagyságrendileg ugyanolyan nagyságú mentőhitelt kap, de ott pl. megmaradhatnak a 13-14 havi bérek IS. Vagyis tágak a lehetőségek.
A bankadó persze hogy nem kottyant meg nekik, ugyanis nagy részét - de előbb-utóbb biztosan az egészet - te fogod kifizetni. És gondolod, hogy egy ilyen népszavazás megtörténhetne? Egy valamit elárulok neked -de csak négyszemközt - ez a kormány ugyanolyan és akkora megfelelési kényszerben leledzik, mint a másik. Kizavarta az IMF-et? Ha-ha-ha, röhög a vakbelem. Az IMF-nek nincs más elvárása, mint hogy visszakapja a pénzét. A feltételeket sem azért szabta, mert neki az jó, ha rólam vérverejtéket lát a bányában dolgozva, mindössze azért vannak a feltételek, mert így látja biztosítva a pénzét.
Kizavarta Orbán? Amíg tőlem elszedi, hogy az IMF-nek visszaadja kamatostól, addig szerinted BÁRMI zavarja az IMF-et? Ez ugyanolyan szemenszedett BAROMSÁG, amikor azt mondták, hogy az eu sajnálja és mérgelődik azon, hogy nem tudjuk lehívni az összes pályázati lehetőségben szereplő pénzt.
Barmok-barmok.

"Tisztelt lac1 úr,

szomorúan csodálkozunk, és egyben felszólítjuk Önt, hogy a három gyereke után járó 50%!-os iskolai étkeztetési hozzájárulást vegye igénybe, mert különben a gyerekei rosszabb minősítést kapnak, a maradék összeget meg külön számfejtés után kénytelenek vagyunk a nagyobb érdekérvényesítő képességgel megáldott szülőknek (akik mellesleg az igazgató rokonai) átutalni!"

Az, hogy te kinek vagy minek ültél fel, nem tudom, én senkinek, a mostani szavazatom sem véletlen azzal együtt, hogy azt nem szerettem volna, hogy a választott pártomat nem igazán szerettem volna kormányként látni a rutintalanságuk révén.

Előzmény: 247
Békáscity
  Válasz | 2011. május 04. 21:32 | Sorszám: 248
No ! ez egy olyan hasonlat, mint amit kb. 35 évvel ezelőtt az Eü.M. főépítésze mondott ...
Előzmény: 247

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola