Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » MEGSZORÍTÁSOK

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: MEGSZORÍTÁSOK
mackó
  Válasz | 2011. május 05. 15:27 | Sorszám: 257
Szerintem óvatosabban kellene átgondolni a terjengő - egyelőre a sajtóban megjelent - híreket.

Az én véleményem az, hogy a számtalan himi-humi "egyetemre" nincs szükségünk. Nem hiszem, hogy Orbán 3 egyetemet akar, ezt Te sem gondolhatod komolyan.
Mpd kifakadását, miszerint hülyüljön a magyar, meg pláne nem értem. JELENLEG alig található szakmai oktatás, ami a szakmunkásképzés alapja lenne. A nebulók elvégzik a gimit, s úgy gondolják, hogy már érettek. Mindenre. Akár egyetemre mennek, akár nem. Saját tapasztalatom, hogy ma az egyetemről kikerült frissdiplomás olyan sügér, hogy ennyi tudással az első évfolyamról kivágtak volna anno.
A komoly szakképzést igénylő munkásember meg ritka, mint a fehér holló. A fent említett diplomásnak meg nem fordul meg a fejében, hogy pl. fizikai munkát végezzen.
Ezeken a mondvacsinált egyetemeken nem a hülyülést gátolják, hanem éppen elősegítik. Természetesen ez csak egy vélemény. Részemről.

Előzmény: 253

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola