Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Újhelyi /MSZP/ zsidózott ! (8. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Újhelyi /MSZP/ zsidózott !
Tiborc
  Válasz | 2004. január 15. 09:16 | Sorszám: 54
Nem.
Utána nézek annak, amit be akarok írni.
Neveket megjegyzem, és igyekszem nem csúfolódni más nevével.
Minimális követelmény, hogy elolvasom a cikket, mielőtt megszólalok.
Ezért írtam a bunkóságot az asztaltárs megszólalásáról.
Tiborc
FixY
  Válasz | 2004. január 15. 09:14 | Sorszám: 53
Miért bunkó? Indokolnád?
Az emberi hülyeség korlátlan. H.Lovas korlátolt.
(hmmm... azt a H betűt a pógárság már elhasználta valami másra, de asszem lovas elvtárs esetében még az a variáció is igaz )
Szőlővessző u. 3.
  Válasz | 2004. január 15. 09:14 | Sorszám: 52
Nem meghallja, hanem ha emlegeti.
(Jaj, ezzel a szegénnyel ne kezdj beszélgetni, mert minden zagyvaságát rádzúdítja és üldöz majd topikokon át.)
alias3t
  Válasz | 2004. január 15. 09:07 | Sorszám: 51
Ezek szerint Te vigyázzba állsz, ha meghallod Lovast?
Szőlővessző u. 3.
  Válasz | 2004. január 15. 09:05 | Sorszám: 50
Megint mondasz valamit, amivel mentegetni próbálod Himnusz urat... De ezzel szemben bírósági jehgyzőkönyvek tanúsítják Himnusz feleségének gyötrelmeit. Szerintem beszéljünk olyanról, aminek értelme van, ez a Hálovas erőszakos élete - téma nemigen fekszik neked.
Tiborc
  Válasz | 2004. január 15. 09:05 | Sorszám: 49
Ez valódi bunkó beírás!
Tiborc
erdeimano
  Válasz | 2004. január 15. 09:00 | Sorszám: 48
Idézet:
de ez legalább igaz,

Orbán feleségének állítólagos 2002 április 19.-i kék foltjai és intenzívosztálybeli kómája, Orbán otthagyott gyerekének kékre fagyása, és Makovecz Imrének a déli-pu.-aluljáróban állítólagosan haldokló állítólagos el nem ismert hajléktalan törvénytelen gyermekéne után ebben nem vagyok olyan biztos.

Szőlővessző u. 3.
  Válasz | 2004. január 15. 08:49 | Sorszám: 47
Humorosan jött ki, Lovas anyósa tipikus viccforrás, (a volt felesége csak akkor, amikor eltűnnek róla a kék foltok.)
Ugye ez is vicces, de ez legalább igaz, ami valóban nagyobb mulatság tárgya, nem?
Szőlővessző u. 3.
  Válasz | 2004. január 15. 08:45 | Sorszám: 46
A mai Magyar Nemzetben valami Hilpai, vagy Pilhai nevű fószer - a következőt írta - remélem jól idézem hallás után (rádióban olvasták fel)
"Ha meg Lovas Istvánt emlegeted, állj vigyázva, mint a Himnusznál."

Megjegyzéseim:
1. A hülyeség korlátlan, de olykor okoz meglepetéseket, hogy meddig megy el egyes fazonok fejében
2. A Himnusz emlegetésekor legfeljebb az illető Hilpai áll fel, nálunk Magyarországon csak akkor szokás, ha annak dallama felcsendül.
3. Hallottam már sok mindennel összehasonlítani ezt a szerencsétlen frusztrált embert, de a Himnusszal - ez azért originális találmány. Gratula. A magam részéről ezentúl Himnusz Lovasnak fogom nevezni, ha sietek Hálovasnak.

erdeimano
  Válasz | 2004. január 15. 08:45 | Sorszám: 45
Humoros szándékomat az "anyós" szó félkövéren írásával, és a hozzászólás vágán egy D-típúsú szmájli megjelenítésével próbáltam demonstrálni.
erdeimano
  Válasz | 2004. január 15. 08:43 | Sorszám: 44
Én itten azon próbálok pénkodni hogy több évszázados hagyománya van a vejek és anyósok közti feszült ellentétnek, mely pl. az anyós-viccek vicciklusában is megfigyelhető.

Ezek után gondoltam, humorosan fog kijönni az a felvetés, miszerint Lovas antiszemita érzelmei pszichológiailag az ősi anyós-vej ellentétre vezethetők vissza.

Szőlővessző u. 3.
  Válasz | 2004. január 15. 08:37 | Sorszám: 43
Hu. Kedves erdeimanó, egy kérdésem lenne hozzád. Ha valakinek az anyósa zsidó, akkor a felesége biztosan az, igaz? Namost ebben az esetben mi nálad a sőt?

"Hering József sem zsidó, mégis kivándorolt annak idején. Felesége jogán."
"Sőt, ha jól tudom a letelepedési engedélyhez elég, ha Lovas anyósa zsidó."

És akkor a kiegészítő kérdések:
Lovas kérvényében igazolta zsidó szár,mazását, ezt tudjuk, hogy hazudott-e akkor, azt persze nem. De miért olyan fontos neked annak igazolása, hogy Lovas nem zsidó?
Mert szerintem az érdekes, ha egy zsidó antiszemita, miután az azért nem jellemző, de miért fontos rászaladni arra, hogy szerinted Lovas egy tőzsgyökeres keresztény antiszemita?

kaleb
  Válasz | 2004. január 15. 08:34 | Sorszám: 42
Idézet:
szerinte MINDENKi arra gondol-amire Ő.Ezt éppeg eltanáta.
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. január 15. 08:31 | Sorszám: 41
Várhatod!
Már átjelentkezett a másik nikkjére.
kaleb
  Válasz | 2004. január 15. 08:31 | Sorszám: 40
Melyik az a kisebbség? Csak nem a romák? Szóljak a roma parlamentnek, hogy van itt egy új lelkes aktivista, vagy várjak még ezzel?
Rogerius
  Válasz | 2004. január 15. 08:26 | Sorszám: 39
Ah.. Dórikák, már megint ez a "királyi többes"!

Rajta,jellemezd te ezt az "ajnározott gyenge embert"

!-csak eggyes szám első személyben,-csak egy kis bátorság kell!
Várom!

Dudith András
  Válasz | 2004. január 15. 08:23 | Sorszám: 38
Nekem Klemanszó, a Tigris tetszik, neki magyar (Michnai?) lány volt a menye, s a legendárium szerint negatívan befolyásolta Trianont.
Dudith András
  Válasz | 2004. január 15. 08:22 | Sorszám: 37
Neki lehet. Mint ahogyan Gedeon/Danflou/Viator/DonAlfnso megjegyezte nekem a topicomban, hogy ez beleillik a korzsellembe. Simán. Oszt, amikor rákérdeztem, hogy Kölcseynél, Eötvösnél és Deáknál miért nem olvastam eddig ilyesmit, akkor bejelentette, hogy náluk már késő van és 24 órán belül válaszol nekem. Azóta is várom...
erdeimano
  Válasz | 2004. január 15. 08:10 | Sorszám: 36
Sőt, ha jól tudom a letelepedési engedélyhez elég, ha Lovas anyósa zsidó.

Nem lehet hogy ez a kulcsa sokmindennek?

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2004. január 15. 07:50 | Sorszám: 35
Példának okáért ott van Marx.
Dóra1976
  Válasz | 2004. január 15. 07:48 | Sorszám: 34
Hogyan is jellemezhetnénk egy ilyen nagyon gyenge embert, mint a Lovas úr, aki legnagyobb sajnálatomra szintén az ajnározottaink között van? Kismester
Leon a pr.
  Válasz | 2004. január 15. 06:50 | Sorszám: 33
Egy a lényeg:Mindenhol,minden helyzetből OV-t támadni.Libamatyi a kis harci öleb besétált a rutinos Lovi csapdájába. Harapott és nem nézte meg mire.Mellesleg az agyi/?/ beállítódására jellemző,hogy szerinte MINDENKi arra gondol-amire Ő.Ezt éppeg eltanáta./ez esetben/
De senki se írta le.
Takonymatyi egy kutyaklubot vezethetne vagy madármenhelyet.
Én is megadom Lovasnak a 10 pontot.
demszkij
  Válasz | 2004. január 15. 01:00 | Sorszám: 32
Úgy néz ki a tyúkeszű Ludas Matyi,ráfarag arra,hogy előbb jártatja a bagólesőjét,mint gondolkodik ? Hacsak meg nem védik ezt a sz..házit is,azzal amivel az üvegszemű Kell(n)ert,hogy a képviselő nem perelhető.Így is,úgy is nagy leégés lesz, ennek a pufajkás alfarát nyalogató, kis mitugrásznak !
FixY
  Válasz | 2004. január 15. 00:48 | Sorszám: 31
Hát kedveském... gyűlöletről esetemben nem beszélhetünk.
Az ilyen lézengő, nyálcsorgató, fröcsögő Biberach (jog)utódok bennem legfeljebb szánalmat keltenek.
Ezen túl meg... ROTFL :-D
Aki annyira "magyar", hogy még a nikkje is valami idegen nyelvből ered... :-DDDD
Ritter
  Válasz | 2004. január 15. 00:25 | Sorszám: 30
Tudom van rengeteg,Te is!!!Biberach az oregannya kedves Fixi/asshole/

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola