Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Újhelyi /MSZP/ zsidózott ! (9. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Újhelyi /MSZP/ zsidózott !
eszbei
  Válasz | 2004. január 14. 23:56 | Sorszám: 29
Igen szomorú, hogy az ifjúságot nem okítják arra, mi is volr az Ifjú Gárda. De annál több szó van minden nem kommunista erőszakszervezetről!
Össze kellene állítani egy Kommunista Lexikon!
suppi
  Válasz | 2004. január 14. 23:55 | Sorszám: 28
Újhülye Takony eftás húzzon el a libába...
FixY
  Válasz | 2004. január 14. 23:09 | Sorszám: 27
Kedves Biberach! Nikked mindent elárul. Mellesleg magyargyűlölő magyarból van rengeteg. Elég csak megnézni azokat, akik "csendesen", nyálukat fröcskölve tüntettek a rádió előtt pár napja.
Erre persze jön a válaszod, hogy nem magyarokat. Én meg erre azt fogom válaszolni, hogy elérkeztünk ismét a hazai pógárság leggyakoribb reakciójához: "majd én megmondom, hogy ki lehet magyar!".
JEFFREY
  Válasz | 2004. január 14. 22:53 | Sorszám: 26
A Munkásőrség Ifjusági Szervezete.Szép Kék ingbe jártak, piros nyakkendőjük volt, s május elsején külön egységbe vonultak.Ma szerintem az MSZP Ifjúgárdája FIBISZ
Cakpakk
  Válasz | 2004. január 14. 22:44 | Sorszám: 25
ebben szinte biztos lehetsz...
Éppenséggel TGM (aki persze most kussol) "legényei" onnan az anarcho balszélröl, sem vehették rossz néven ájrópai kollegáik elöszeretettel obégatnak mindenfélét az antiglobalista csihipuhik alkalmával volt már zászlóégetés is (persze most ezt mindig ráfogják az ott élö muszlimokra, mert azokat most "szabad" ütni)
Cakpakk
  Válasz | 2004. január 14. 22:36 | Sorszám: 24
JEFFREY, mi a pikli volt tkp ez az "Ifjugárda" amit emlegetsz? Valami kisz "különítmény" félkatonai rohamosztag voltak?
nemszadista
  Válasz | 2004. január 14. 22:34 | Sorszám: 23
"Na azért annak is van egy története, hogy a Józsinál miért volt ott éppen egy izraeli zászló"

Na, ebben 1etértünk.
Csak esetleg abban nem, hogy mi a történet.

Szerintem (a "cui prodest" elve alapján) titkoszolgálati akció történt.

k.o.
  Válasz | 2004. január 14. 22:13 | Sorszám: 22
Tíz pont Lovasnak.
JEFFREY
  Válasz | 2004. január 14. 22:04 | Sorszám: 21
Én, csak azon derűlők , kinomban, hogy ezek a FIBISZ még tul tesz az anno Ifjugárdának nevezett bagázson is.Egyet nem tudok.Ki okitja ezeket a Fiatalokat?Milyen értelmi, (irodalmi, történelmi, napi stb...) ísmeretekkel rendelkeznek?Mert a Ludas Matyizó szövege, meg az utcára vonulásuk is röhelyes volt.Most meg mit ad "Isten", követeli, hogy Orbán hívja vissza az utcáról a Pélgári Köröket.Ez a gyerek nem normális, de ha valaki nem tudná"MÉDIASZAKÉRTŐ".
Ritter
  Válasz | 2004. január 14. 21:50 | Sorszám: 20
Venyige es Fixy meg magyargyulolo,mert egy kissebseget akar a magyarsag fole emelni,bargyu handabandazassal ))
Venyige u. 3.
  Válasz | 2004. január 14. 21:41 | Sorszám: 19
Miért, magyargyűlölő magyarról nem hallottál?
onogur
  Válasz | 2004. január 14. 21:37 | Sorszám: 18
Antiszemita zsidó?
Venyige u. 3.
  Válasz | 2004. január 14. 21:35 | Sorszám: 17
Oszt nem mindegy, hogy Lovas miért zsidó? Ha az, hát az. Egy antiszemitát ez nem véd meg semmitől.
kaleb
  Válasz | 2004. január 14. 21:31 | Sorszám: 16
Beszélik, hogy Lovas nagyszülei zsidók voltak. Olyan írta meg, aki ismerte őket. Ezért ez valószínűleg igaz. De azért tudni kell, hogy az izraeli bevándorlási engedély nem perdöntő. Ha a feleségének egyik nagyapja zsidó volt, akkor már megkapja. Hering József sem zsidó, mégis kivándorolt annak idején. Felesége jogán. Jól kell házasodni...
Venyige u. 3.
  Válasz | 2004. január 14. 21:30 | Sorszám: 15
Talán éppen elindult kifehéríteni, nem tudom. Nyilván az volt a terve, hogy a kifehérített zászlóval megadja magát, de meggondolta. Aztán az is lehet, hogy mindig hord magánál izraeli zászlót, de most Lovas felhergelte és mikor megtudta, hogy a zsidók elnyomják őtet, elégette bánatában.
Venyige u. 3.
  Válasz | 2004. január 14. 21:28 | Sorszám: 14
Szerintem onogur kifejezetten hasonlít a képen Újhelyire, nem? vagy onogur és Újhelyi ugyanaz a személy?! Hoppá, remélem ez nem IRL adat közlése...
kaleb
  Válasz | 2004. január 14. 21:26 | Sorszám: 13
Na azért annak is van egy története, hogy a Józsinál miért volt ott éppen egy izraeli zászló. Hirtelen felindulásnak kicsi az esélye.
FixY
  Válasz | 2004. január 14. 21:26 | Sorszám: 12
Egész jó önarckép. Bár nem hittem volna, hogy képes vagy mszps karszalagot kötni
Venyige u. 3.
  Válasz | 2004. január 14. 21:13 | Sorszám: 11
Kicsit ideges vagy. Lovas zsidó származását ő maga igazolta, amikor Izraelbe akart allijázni.
Venyige u. 3.
  Válasz | 2004. január 14. 21:11 | Sorszám: 10
"„2004. január 11-én, a Tilos Rádió Kinizsi utcai stúdiójánál tartott polgári körös tüntetésen két elfogadhatatlan esemény is történt: Lovas István, a Magyar Nemzet újságírója beszédében meghirdette a "magyar- és kereszténygyűlölő kisebbség elleni nulla tolerancia politikáját", majd ezek után a tömeg elégette az izraeli zászlót. A FIBISZ álláspontja szerint a Lovas István által elmondott beszéd tartalma hergelte fel a tüntetők egy részét, akik úgy értelmezték Lovas szavait, hogy a magyarországi zsidó kisebbség magyar- és kereszténygyűlölő.
Ez a felfogás Újhelyi szerint hazug és tűrhetetlen"
onogur
  Válasz | 2004. január 14. 20:42 | Sorszám: 9
Szóval már Te is zsidózol, Te kis náci?!
onogur
  Válasz | 2004. január 14. 20:40 | Sorszám: 8
Ez beszél?

FixY
  Válasz | 2004. január 14. 20:33 | Sorszám: 7
Tán abban, amiben az állítólag zsidó származású (sőt, egyesek szerint egyenesen moszad ügynök! ) lovaskocsinak nincs.
onogur
  Válasz | 2004. január 14. 20:24 | Sorszám: 6
Miben van igaza annak a hazug kis pöcsfej Újhelyinek?
Venyige u. 3.
  Válasz | 2004. január 14. 20:05 | Sorszám: 5
De jól bemondtál, olyan jól.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola