Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Tarlós a Fidesz főpolgármester-jelöltje
tiszavirág
  Válasz | 2012. március 20. 23:10 | Sorszám: 630
Én sem mondtam mást, mint ami a tudósításból kiolvasható.
Kár hogy ilyen hebrencsek az újságíróink.
De az is lehet, hogy korábban nem vettek ki osztalékot.
Ha mégis volt korábban is osztalék, csak ez a barom nem nézett utána, akkor persze még sötétebb a kép.
kritikus
  Válasz | 2012. március 20. 22:54 | Sorszám: 629
35 milliárdot 15 év alatt vitt ki a gyarmatosító, a főváros 4 milliárd Ft-os bevétele az utóbbi 5 év osztaléka volt.
tiszavirág
  Válasz | 2012. március 20. 19:07 | Sorszám: 628
Azt írja az írás, hogy 76%-ban a főváros tulajdonában volt a Vízmű, ezek szerint 24%-ban külföldieké volt.
A 76% után 4 milliárd volt a bevétel, a 24% után 35 milliárd.
(Gondolom még komoly management jogaik is voltak, hogy a "transfer-oldalon" is sokat haza mentsenek maguknak... )
Kohn bácsi mondaná: "Ügyes"
Kik is írhatták alá ezt a "nagyszerű" szerződést?
kritikus
  Válasz | 2012. március 20. 18:29 | Sorszám: 627
nos, akkor 15 esztendő alatt a főváros lakossága 35 milliárddal támogatta a fejlett nyugat gazdaságát. remek hír.
s akkor ez csak a vízművek, pedig a csatornázást is véghezvitték lakossági önszerveződött befektetői csoportok révén, s a megépült vezetékrendszer azonnal átment mások tulajdonába, s csodák csodája, a csatornadíj az egekbe szökött. miközben a szennyvíztisztító szmötyijét közuton teherautókon szállítgatják, a XXI. századi nyugatos fejlődés jegyében megtervezett francia ötlet alapján.
Békáscity
  Válasz | 2012. március 20. 18:01 | Sorszám: 626
Nos akkor H.Zsuzsa menjen és replikálja vissza és adja oda az éhező gyerekeknek ! No ha ezt meg tudná tenni megemelném a kalapomat - de möszijő Szarkozy tenne rá !...
kutato
  Válasz | 2012. március 20. 17:12 | Sorszám: 625
Igen!
JEFFREY
  Válasz | 2012. március 20. 16:51 | Sorszám: 624
Azért Páváról ne feletkezzünk meg aki beütötte az első szöget a szuez dobozába és nem ilyedt meg mikor a közmüvét vissza kellett szerezni. Gondolom, hogy Tarlósnak ez a precedens segitett és a szuei és az RWE is látta, hogy nem Demszky országlása van Budapesten. Gondolom, hogy azért nem akarták, hogy Tarlós kiboritsa a szennyest a szerződések kapcsán és közölje azt az extraprofitot amit az országból szépen a anyacégeiknek kiutaltak magyarországról méghozzá a tiszteséges üzletére és demokrácia felfogását hangoztató német és francia országba, amiből az államoknak is bevétele volt és a közmüdíjakban pedig a szociális elemek be lettek építve.

És akkor az gyarmat kifejezés már nem is hibádzik annyira.

kutato
  Válasz | 2012. március 20. 16:35 | Sorszám: 623
Idézet:
lényegében eldőlt, újra a fővárosé lehet a vízmű

Remek!
Grat Tarlós!
Hajrá Tarlós!!

/Újabb pfon az internacionalista ballibáknak!
Fanyalognak is

Tarlós sikere több mint 15 milliárdba kerül? http://www.hir24.hu/belfold/2012/03/20/tarlos-egy-cseppet-sem-engedett/

Békáscity
  Válasz | 2012. február 15. 18:49 | Sorszám: 622
Itt van a kutya elesve !
kritikus
  Válasz | 2012. február 14. 23:26 | Sorszám: 621
ne haragudjatok, azért mégiscsak tréfaság, ami itten megy. mármint a fővárosi önkormányzat-kerületek közötti forrásmegosztást és tehervállalást illeti. Bp tényleg 20 éve egyre zsugorodó részt kap a személyi jövedelemadó bevételekből, a kerületek nem hajlandók együttműködni még az egységes fővárosi parkolás kialakításában, vagy annak bevételeinek közlekedésbe forgatásában sem. autós mazsiként szórakoznak veled az utca két oldalán két kerület fogdmegjei, a bevételből meg prosperál néhány magántulajdonos, Bp. fulladozik, és a tömegközlekedést meg finanszírozza az egyébként is mélységesen alulfizetett dolgozó nép.
rajnai zongor
  Válasz | 2012. február 14. 22:31 | Sorszám: 620
Nem lehet nyereségessé tenni, sehol sem nyereséges. Szerinted ki venne 2000 forintért 1db jegyet mondjuk? Mindenhol az állam-önkormányzat-utasok 3 felé osztják a költségeket, De tarlós most azért van bajban, mert Demszky 20 évet át hitelből működtette a céget, buszokat meg nem vett! És most vissza kell fizetni, amit további hitelből nem lehet. A kedvezményeket az állam állja, nem azzal van a probléma.
orosz_hussalata
  Válasz | 2012. február 14. 22:27 | Sorszám: 619
A tömegközlekedést a világ nagyvárosaiban szinte mindenhol támogatják.
A kedvezmények rendszere viszont valóban borzasztó.
Egy csomóan utaznak kedvezményesen, vagy ingyen, de ezt valakinek ki kell fizetni.

De a BKV legsúlyosabb problémája a felhalmozott adósság, mert demszky ugyanazt játszotta, mint a szadomaszop kormány. A négyes metróról nem is beszélve.

KeserűShow
  Válasz | 2012. február 14. 22:00 | Sorszám: 618
Nekem már tele is a tököm velük.
2012.02.25 M1 16:35-A Szövetség
Hát ha erre kellett nekik a szavazatom akkor good by...
KeserűShow
  Válasz | 2012. február 14. 21:56 | Sorszám: 617
Tarlósnak már réges régen le kellett volna válni az állam "csecsé"ről és a bkv-t piacképessé tenni még akkor is ha ez keménykezet igényel(kedvezmények eltörlése,csak a biztonságos járművek használata és csakis a közighatárig/a mai nap tükrében föleg/)Rőhejesnek tartom,hogy kedvezményt kapok a mávnál ha felmutatom a bkv bérletemet???És ezek után csodálkoznak,hogy veszteséges minden tömegközlekedési cég.
Békáscity
  Válasz | 2012. február 13. 19:30 | Sorszám: 616
Hát... nekem nagy csalódás ahhoz képest ahogy kampányolt és ahogy immáron 2x beválasztottuk a fővárosba - azt hittem már jobban ismeri a terepet és tényleg kemény kézzel tökönragadja amit kell !
alma
  Válasz | 2012. február 11. 20:21 | Sorszám: 615
Nem lett hanem volt. A jobbikosok még évekkel ezelőtt rámutattak, hogy drogos.
1értelműen a leggecibb a fideszben még a lézer janin is túltesz, akinek a legnagyobb bűne nálam nem a luxusaudi és a szállóigévé lett mondata, hanem az, hogy megtorpedózta a vármegye elnevezést(bár szerintem valaki utasította ennek a végrehajtására).
fokos
  Válasz | 2012. február 11. 14:36 | Sorszám: 614
Nettó hazugság. A Sziget-fesztiválon eleve több "vendégéjszakát" töltöttek, min az összes többi szállóban együttvéve. Ilyen ostobák csak a bolsik lehetnek.
orosz_hussalata
  Válasz | 2012. február 11. 14:17 | Sorszám: 613
Saját hatáskörben. Hát ezaz, Tóni kilobbizta alóla a bevételeket, csak a feladatok maradtak.
Ha Rogán lesz a jelölt, az én szavazatomra ne számítson.
Békáscity
  Válasz | 2012. február 11. 10:52 | Sorszám: 612
No ezt nevezem én a fidesz "felhígulásának". Orbán egyre többször kihangsúlyozza hogy "mi kereszténydemokraták" ... ez már elgondolkoztatott párszor.
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2012. február 11. 10:35 | Sorszám: 611
Kaptány Ezt a szót még nem hallottam.

Szegény Orbán tényleg béna HR-ileg, s ennek mink isszuk
meg a levit. De nem tudom, hogy milyen következményekkel
járna, ha az ilyen liberrált vonal felé kacsingató
Pokornyikat, Rogánokat, Lézer Jánosokat két lábbal rugná ki az első vonalból.
A harmadikba.

Helyesbítek: Lézer nem liberrált, hanem egy felkapaszkodott,
arrogáns, ferdeszájú macskajancsi.

Békáscity
  Válasz | 2012. február 11. 10:29 | Sorszám: 610
Szvsz Rogán lesz a következő főpolgármester Judapesten... erről ennyit. Abban meg igaza van Orbánnak/Lázárnak hogy mint az ország 1/5 lakosságának főpolgármestere saját hatáskörben kellene megoldani a problémákat, végülis Tarlósnak épp megfelelő a végzettsége (út- és mélyépítő mérnök)... csak lehet hogy betegsége és egyéb problémák miatt megfáradt már. De hát szóljon, tudok egy jó, fiatal válságmanagert ajánlani !
Időszakos Állat
  Válasz | 2012. február 11. 10:21 | Sorszám: 609
Végtelen bunkó lett valamiért, pedig nagyon okos. Egyszer, amikor cirka 300 ember várt rá és ő késett másfél órát, elkezdett heherészni, hogy ő úgy hallotta, hogy nem érdemes bocsánatot kérni, úgyhogy akkor bele is vágna...
Azt hittem, odamegyek és lerúgom a fejét. Csak én jólneveltebb vagyok nála.
huszárló
  Válasz | 2012. február 11. 10:13 | Sorszám: 608
Úgy nézem én is, a Tóni az igazi tenyérbe mászó képű libsi suttyó lett, erős hátszéllel Butapesten. Az ilyenek szoktak azután meglepődni, ha a kaptányba lépnek!
Gyöngy
  Válasz | 2012. február 11. 09:40 | Sorszám: 607
Rogán nagyon elszállt, ahhoz az ígéretes politikus-palántához képest, akinek 2002-ig mutatkozott. Számomra nem ő ugyan a legantipatikusabb fideszes politikus, de mindenesetre pillanatnyilag ő az, aki a legtöbbet árthatja Budapestnek a szeparációs törekvéseivel, a kerületek túlhatalmának támogatásával. Bár az utóbbi napokban Lázár sem maradt el mögötte: kifejezetten sértette a budapestieket, a budapesti érdekeket. Tudomásul kéne venni mindkettőjüknek, hogy a legerősebb szavazói érdekérvényesítési képessége Budapestnek van, ha bármit Budapest ellen lépnek - annak egysége, működőképessége ellen - a saját személyes hatalmukat is aláássák.
rajnai zongor
  Válasz | 2012. február 10. 23:06 | Sorszám: 606
Ugyanezt gondolom. Rogán egy gusztustalan nyálgombóc, Tarlós pedig jól végzi a dolgát és mindig ugyanazt mondja.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola