Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » A Gondola szanálása

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A Gondola szanálása
Sziriusz
  Válasz | 2004. január 28. 10:42 | Sorszám: 18
A gond nagyobb, nem nyelvtani, de talan begyogyul a seb.
Off:
Ujabban nem jarsz a kavezoban, pedig var ott valami
Ramesse
  Válasz | 2004. január 28. 10:20 | Sorszám: 17
Haj haj!
Ez a csukja!
Ha ez csuklya , akkor az illető nem ismeri az alapvető helyesírási szabályokat sem, ha csuka, akkor nem húzzák feje, ha csukja, mint ajtót, akkor a mondatnak nincs értelme.
Egyébként az illető honnan tudja olyan jól mit csinálnak Irakban az ellenfelekkel?
szentistvánjobb
  Válasz | 2004. január 24. 20:20 | Sorszám: 16
Rendes vagy, hogy vígasztalsz ...

... Abban igazat adok Nektek (k.o., vadnyul, ...): jó, hogy napvilágra került ez a lelki fekély.

... De nem hiszem, hogy a feledés jótékony homálya volna a gyógyír. A tag potenciális gyilkos, sőt, rosszabb: vérbíró-önjelölt.

... Szerintem nem szabad vállat vonni a dolog fölött. Nehogy ilyesmi történjen: http://gondola.hu/hir.php?hir_id=10824 ...

... Talán ha zsákot húznánk a fejére és egy darabig pórázon vezetgetnénk, ráébredne, hogy amiről ábrándozik, az hogy fest a másik oldalról nézve ...

Sziriusz
  Válasz | 2004. január 24. 16:29 | Sorszám: 15
Kedves szij!
Tekintsd a kifogásolt hozzászólást inkább betegség jelének - amit az idö is be tud gyógyítani.
Elég mélyre ásódott már el az eredeti hozzászólás; szórtál el más megjegyzéseket is, amikböl értelmes beszélgetés is kihajthatott volna.
De mérgezett magvakból is sarjadhat jó. S most nem a csütörtökiekre gondolok, amit szétcsipegettek a jómadarak. A 30 hozzászólás között egy se volt off!
Inkább a görög bölcsre, akitöl megkérdezték, milyen a társadalom. Elövett egy rohadt almát a köpenyegéböl, földhözvágta, szétloccsadt: ILYEN! mondta. - De mi lesz a jövönkkel? - kérdezték. Hiába mérgezett kívülröl a mag, a hajtás ép lesz.
Másutt azt kérdezted, meg szabad-e szólalni egy ilyen hozzászólás mellett.
Szerintem meg szabad egy olyan fórumon szólalni, ahol ilyen beírás olvasható. Egy gyorskezü válasz az lett volna, hogy: Persze, akkor van itt az ideje, amikor a hóhért akasztják!
A filoszhoz illö válasz pedig az lenne, ha elemeznénk ezt a pár mondatot. Az eleje, mintha irodalmi idézet lenne: de mivel nem idézetként szerepelt, tiszta plágium.
Egy adatbázisszaskértö pedig azt mondaná, hogy összeomlik a rendszer, ha a kiszedés miatt újra kell indexelni.
"Egy jogász a Gellérthegyröl lenézve jogalanyokat és jogtárgyakat lát, holott a pénzügyminiszter szerint adóalanyokat és adótárgyakat kellene látnia."

Nem folytatom, de talán nem haragszol, ha itt válaszolok a másik kérdésedre:

- Egy
- Kettö
- Három
- Ököl
S ez okoz módosult tudatállapotot. Méröö László szerint: "A zen-koan kicsit talán a rózsafüzérre emlékeztet: egy eszköz, amely önmagában minden jelentést nélkülöz."


Végül: a most fellángolt IRL-ezéseket talán egy játékkal lehetne feloldani. Jó lenne olyan játék, amelyikhez nem kell bíró, s így a rendszergazdát se kap emiatt pluszfeladatot. Pláne, amikor a falfirkákat kell gyorsan letakarítania.

k.o.
  Válasz | 2004. január 13. 23:36 | Sorszám: 14
Nem azzal van bajom,hogy írsz a fórumra,hanem az,amit írsz.
Téged nem fenyeget a kimoderálás,így szvsz többszörös a felelősséged,hogy mit engedsz ki a klaviatúrádból.
Gen
  Válasz | 2004. január 13. 22:23 | Sorszám: 13
karmincza!

Valami gond lehet a postaladammal, mert nem kaptam meg a mai utasitasaidat, hogy miket irjak eloretolt szocsokent a kaszinoba! Ha nem volt fontos, akkor a holnapi, szokasos hetenkenti talalkozonkon atadhatod a strategiai tervekkel egyutt!

Gen
  Válasz | 2004. január 13. 22:00 | Sorszám: 12
Legalább a modera megválogathatná a szavait,ha már belekotyog a fórumba....

Jo, hogy nem szabod meg, hogy hova irhatok es mit!
Itt is lehetne "anonim" moderalas, de mi a fenenek? Az osszes letezo tobbi forumon szerinted a modera nem szol hozza, minimum egy olyan nicken, amirol nem tudjak, hogy o az?

k.o.
  Válasz | 2004. január 13. 20:49 | Sorszám: 11
Kaleb szvsz nem szalonképes,legalábbis az én szememben nem.
Szélsőséges fickó,aki baromságokkal szórja tele a fórumot,amiket nem szívesen hagyunk megválaszolatlanul.Ennyi.
Én már többször kezdeményeztem a letiltását,pedig nem szokásom a stréberkedés.Mára feladtam.Valamiért neki mindent szabad....
k.o.
  Válasz | 2004. január 13. 20:45 | Sorszám: 10
"Ennyire a szivedre vetted, hogy undorito dolognak tartottam, hogy csupan felekezeti ontudatbol passziv gyerekgyilkossagra bujtogattal?"

Hogy miért mondta azt,amit monodott,azt Neked úgy vélem nincs alapod megítélni.
A "passzív gyerekgyilkoság" pedig már csaknem vérvád!Legalább a modera megválogathatná a szavait,ha már belekotyog a fórumba....

onogur
  Válasz | 2004. január 13. 09:21 | Sorszám: 9
"az pedig külön gusztustalan, hogy egy olyan zárt fórumon adod elő a mocskos kis játékaidat, ahol nem tudunk visszavágni"

Csak a jegyzőkönyv kedvéért:
Én nyitottam topicot a Kaszinóban és feltettem a kérdést, miről beszélgessünk. Szentistvánjobb felvetett egy témát, ami vitába torkollott és a vita hevében történt az ominózus utalás becses nevedre.
Szóval a "mocskos" és "gusztustalan" jelzőket talán mellőzhetnéd, ha már ennyire kerülöd a tényszerűség puszta látszatát is.

szentistvánjobb
  Válasz | 2004. január 12. 20:13 | Sorszám: 8
"ad 1": személyeskedés
"ad 2": légbőlkapott okoskodás
"ad 3": légbőlkapott okoskodás
"ad 4": személyeskedés

... Továbbra is várom a hozzászólásodat.

karmincza
  Válasz | 2004. január 12. 19:31 | Sorszám: 7
az a hozzászólásom, hogy

ad 1: kopj le szépen
ad 2: kultúrember az ilyet abban a topikban rendezi le, ahol a hozzászólás elcsattant
ad 3: kultúrember nem viselkedik úgy, mint egy hároméves kiscsoportos, hogy "vagy ő, vagy én"
ad 4: ha ebből sem értesz, akkor menthetetlen vagy...

szentistvánjobb
  Válasz | 2004. január 12. 19:04 | Sorszám: 6
Ne offolj, a #0-hoz szóljál hozzá, légy szíves.
karmincza
  Válasz | 2004. január 12. 18:47 | Sorszám: 5
ezt a levelet akartam neked elküldeni, de visszapattant az adataidnál megadott címről, úgyhogy most itt kapod meg

From: karmincza
Date: 2004.01.09. 11:12:27
To: igazito@hotmail.com
Subject: kopj le szivi


figyuzz, te szerencsétlen, kopj már rólam rólam is, Kalebről is, meg Tolobáról is
mi békén hagyunk, nem szólunk hozzád, nem kötünk beléd - minden további nélkül elkerülhetsz bennünket, van elég topik, amit max. olvasunk, de nem szólunk hozzá, ahol kiélheted magad

az pedig külön gusztustalan, hogy egy olyan zárt fórumon adod elő a mocskos kis játékaidat, ahol nem tudunk visszavágni

hihetetlenül primitív, amit művelsz, de úgy láccik képtelen vagy felfogni, hogy egy fórum alapvetően nem mások minősítgetéséről szól

ja, és Gen nem az én szócsövem, hanem moderátorként próbálja betartatni veled (is) az MM-t, ha már magadtól erre képtelen vagy

onogur
  Válasz | 2004. január 12. 18:09 | Sorszám: 4
Nem kellene ellenfeleinknek orgazmusközeli élményeket prezentálni ilyen topicokkal.
szentistvánjobb
  Válasz | 2004. január 12. 18:06 | Sorszám: 3
/on

... Ne offolj!

/off

... Ami az iráni gyerekeket illeti: Vannak akik gyöngék matekból. Úgy látszik, te is ezek közé tartozol ...

Gen
  Válasz | 2004. január 12. 17:44 | Sorszám: 2
Ennyire a szivedre vetted, hogy undorito dolognak tartottam, hogy csupan felekezeti ontudatbol passziv gyerekgyilkossagra bujtogattal?

Van neked eleg moralis problemad, nem kell altalanosan kivetiteni...

Dudith András
  Válasz | 2004. január 12. 17:34 | Sorszám: 1
Kaleb nem mondta meg, hogy kit kellene lelőni vagy felakasztani. Általánosságban lehet.
szentistvánjobb
  Válasz | 2004. január 12. 17:22 | Sorszám: 0
A Gondola Fórum beteg.

A Gondola Fórumon e percben is fenn pörög ez a hozzászólás:

Téma: TILOS SZENTESTE: IRTSUK KI A KERESZTÉNYEKET!
kaleb | 2003. december 31. 08:45 | Sorszám: 892

Idézet:
Nem akarlak felizgatna, de a lövetésnek és az akasztásnak is megvan a maga ideje. Most és itt nincs itt. De Irakban például lövetnek, csukját húznak az ellenfél fejére, és úgy nyomják el az ellenállókat, ahogy azt szokás.
... Nem tudunk róla, hogy a hozzászólás elkövetője az adott pillanatban részeg lett volna ... Mindenesetre a mai napig nem "határolódott el" ettől.

... És ez nem "magánügy": ez egyben a Gondola moderatúra morális válsága is,

... és egyúttal az egész Gondola Közösségé is, ha e hozzászólás szerzőjét szalonképesnek tartjátok.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola