Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Közéleti "borz"

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Közéleti "borz"
Rendes Kis
  Válasz | 2008. április 13. 12:03 | Sorszám: 6
Anyukám, akinek a tisztánlátásában semmi okom kételkedni, megállapította, hogy Tomcat és Gyugyó péntek délutáni föllépése a "közéleti operett-pankráció performansz" műfajába sorolható !
Gyöngy
  Válasz | 2002. december 18. 19:03 | Sorszám: 5
Ezek szerint a szerveződés már megkezdődött? Ez rendkívül izgalmas fázisa a dolognak, nagyon sok további dől el a szervezeti formák megfelelő kialakításán. Ha ekkor elrontotok valamit, az a cél elérését teszi tönkre jóvátehetetlenül. Tudom, mert vettem részt párt szervezeti szabályzatának kialakításában. Nagyon fontos a kommunikációs módszerek megtervezése, kezdettől való hatékony működtetése is. Nem igazán vagyok képben a topic-otokat illetően, így lehet, hogy csak fontoskodom.

Továbbá: nemrégiben olvastam, vagy hallottam valahol (nem bnagyon volt időm foglalkozni a kérdéssel), hogy az MSZP égisze alatt kezdődik valamiféle zöld szervezkedés. Hogy ez párt-e vagy mozgalom, arra nem figyeltem, de úgy tűnik nyomulnak rendesen. Akkor pedig az egész jól el lesz szúrva.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2002. december 18. 17:33 | Sorszám: 4
Itt vagyunk csak megfogytunk eszbey és kyu nehezeben jut hálóközelbe. Téma volna de azok nem igazán gerjesztenek parázsvitákat s talán nem is fórumra valók.
toloba
  Válasz | 2002. december 18. 15:28 | Sorszám: 3
Dec. 15.-én 964-nél állt meg legutóbb a Kyu féle ütőképes zöldpárt topik.
Eddig.
Pedig lenne létjogosultsága.
Gyöngy
  Válasz | 2002. december 18. 15:24 | Sorszám: 2
Vajon hová süllyedtek a zöld párt létrehozását szorgalmazó topic-ok? Nem jelent többé alternatívát a zöld mozgalom? A megerősítése?
la
  Válasz | 2002. december 18. 15:02 | Sorszám: 1
Egy réten aligha van pele. És nincs olyan se már jó ideje, hogy rét. Csak gyep van, tessék felültni pl. egy KSH településsoros statisztikát.

Az első esetben a törlő a hunyó. Lehet, hogy dokumentumok vannak a zsebében. Mondom tán, [i]dokumentumok[/.]
De azért árnyaltabb a probléma.

szentistvánjobb
  Válasz | 2002. december 17. 23:34 | Sorszám: 0
... ["Lerohasztásosodás"] ...

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola