Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Európa rájött, hogy a magyar demokrácia egyik legfőbb akadályozója hazai média?? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Európa rájött, hogy a magyar demokrácia egyik legfőbb akadályozója hazai média??
kutato
  Válasz | 2011. január 17. 13:57 | Sorszám: 47
Nincs új..
karesz135
  Válasz | 2006. november 21. 17:52 | Sorszám: 46
Kedveseim, ha eddig valaki nem értette ORWELL (Eric Blair) 1984-ét, akkor most újra élheti. Mi lett az agygyötrés (agymosás) eredménye? Szeretik Nagy Testvért.
A mai helyzetben 'hálásak' lehetünk a médiának, hogy ezekről tudósít. Mszp-kongresszus, -frakcióülés és -sajtótájékoztató ...
chestbruster
  Válasz | 2006. november 13. 09:48 | Sorszám: 45
Gyöngy
Tiszta vicc, hogy a XXI század legkiválóbb írója egy pszichohorror szerző. Nem tudok olyan " kiválóságot" említeni, pedig szorgosan képzem magamat, aki Kingnél jobban ismerné az emberi mélylélekben lakozó mozgatórugókat. Akár a Ragyogás, akár a Rémkoppantók akár a Hasznos holmik, vagy a Holtsáv, az AZ, a Végítélet ötcsillagos könyvek. jellemző, hogy a belőlük készült filmek halvány utánzatok csak.
Kengurú
  Válasz | 2006. október 19. 00:16 | Sorszám: 44
A nagyapám újságíró volt, és a kihallgató tisztjét Ipper Pálnak hívták.

... Aki aztán Ausztráliában hatalmába kerítette a magyar rádióadásokat, kizárólagosan zsidó és zsidó szimpatizánsokkal töltött meg minden poziciót és árasztotta áldatlan agymosásait minden héten háromszor.Előre beépített utódai biztosítják a folytatást.

karesz135
  Válasz | 2006. október 17. 12:36 | Sorszám: 43
Az Európai Nemzetek Uniója majd meg tud egyezni az új EURÓPAI alkotmányról (is).
karesz135
  Válasz | 2006. október 15. 15:26 | Sorszám: 42
Nemzeti maximum kell!
Mindegyik európai nemzet részére.
MINDEN NEMZET FELELŐS MINDEN NEMZETÉET.
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 12. 20:20 | Sorszám: 41
A "tényfeltárásra" gondoltam . Egyébként, ha Debreczeni gondolkodna, akkor tudhatná, hogy kevés terhelőbbet tudna bárki "hősére" mondani, mint éppen ő teszi .
terra
  Válasz | 2006. október 12. 20:09 | Sorszám: 40
Khmmm...Johnny Smith - aki a jövőbe látott - nem tollal ügyködött, hanem egy távcsöves puskával és a célja nem éppen az elnökjelölt szenátor felmagasztalása volt.
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 12. 20:06 | Sorszám: 39
Nem kell ehhez Johnny Smith, Gyurcsány majd megtalálja mindig a maga Debreczenijét .
terra
  Válasz | 2006. október 12. 19:31 | Sorszám: 38
Járhatna erre is Johnny Smith.

(Képzelem mit látna, ha kezet fogna Gyurcsánnyal. Brrrr... )

Gyöngy
  Válasz | 2006. október 12. 19:10 | Sorszám: 37
Igen, abban is szerepel Gyurcsány .
terra
  Válasz | 2006. október 12. 18:15 | Sorszám: 36
Nekem legjobban a Holtsáv tetszett.
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 12. 17:12 | Sorszám: 35
Nekem meg a Hasznos holmik. Tudod, Stephen King-től. Ez az a könyv, amelyben a Sátán egy kisváros minden lakóját azzal kínálja meg, ami szíve legtitkosabb vágya, cserébe csak egy csekélységet kér: tegyen meg az llető valami apróbb csínyt, ami végül is oda vezet, hogy a kisváros lakói romhalmazzá változtatják addigi békés otthonukat, és csaknem kiirtják egymást.
terra
  Válasz | 2006. október 12. 16:42 | Sorszám: 34
"Na ja, művelt ember, láccik is rajta ! "

Mijazhogy?! Nagyon is! Ez már abból is nyilvánvaló, hogy a kedvenc könyve a Da Vinci kód.

karesz135
  Válasz | 2006. október 12. 16:36 | Sorszám: 33
Ne a mostani magyar baloldalra gondolj, mert az csak a Thürmerék, mint szélsőbal.
A történelmi múltba ágyazódó és szervesen fejlődő európai szociáldemokrácia pártjai baloldali polgári pártok. (Nálunk negligálták a szociáldemokráciát 1948-ban.
Jelenleg éppen ezért az mszp részéről a legnagyobb hazúgság maga a létük. (Máshol már bővebben kifejtettem.)
Cakpakk
  Válasz | 2006. október 12. 03:54 | Sorszám: 32
Gyurcsányt kommandósok vigyázták és úgy tartotta meg ünnepi beszédét, hogy gyermekekkel körbe vette magát! Akkor talán itt vissza is kérdezhetnénk tisztán látás végett

Jajj de jó, hogy ezt a kis "édes" történetet felhozod. Én is izgatottan vártam már másnap hogy a véresszájú posztbolsi médatalibánok, nekiesnek majd az "arabterroristázó" miniszterelnöknek és nekiszegezik a kérdést miért alkalmaz "terrorista" módszereket?
A közel-keleti konfliktusokban ugyanis általános "érvként" szoktak elöadni, hogy azért ilyen "rossz hatásfokú" az usa hadsereg vagy éppen az izraeli "dózerolását" igazolja, hogy az aktuális "terrorisa", mindig ártatlanok háta mögé bújik, kórházak, iskolák, ovodák mellé(-ba/-be) bujik és onnan lödözi a hös "demokratizátorokat" (nopersze ezen kifogást aztán morális sikron is viszhangozzák az ügyeletes agitproposok...

Szoval nagyon vártam amikor a pártkeltében Gyurcsányi elftársat Acél, Báno és a többi diszpinty ezzel falhoz szegezi, de ez valahogy elmaradt.. NEm is értem miért??!!

Gyöngy
  Válasz | 2006. október 11. 19:39 | Sorszám: 31
Na ja, művelt ember, láccik is rajta !
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2006. október 11. 19:25 | Sorszám: 30
Kapaszkoggy meg! Láttam az apró kincseket. (Keveset nézem a tele víziót, de akkor jókor...)
s nem csak a porkellánokat mutatták, hanem a "könyvtárát" is a futó bolondnak.
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 11. 19:14 | Sorszám: 29
Látszik, hogy nem nézted a karácsonyi-szilveszteri Napkeltéket. Most tudnád, hogy pl. Gyurcsény meisseni porcelánjai is ebbe a kategóriába tartoznak .
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2006. október 11. 19:08 | Sorszám: 28
Mondjár már, légy szíves baloldali (polgári) értékeket!

(De csak röviden!)

gajo
  Válasz | 2006. október 11. 15:44 | Sorszám: 27
A kamenista szívós akár a vakond!
papuc
  Válasz | 2006. október 11. 15:37 | Sorszám: 26
ugye ugye.Egész dinasztiák vannak itt kérem.
nereus
  Válasz | 2006. október 11. 13:03 | Sorszám: 25
Á, ezt is ki lehet magyarázni. A népességszabályozás kevésbé költséges útját választották.
Lajos bácsi
  Válasz | 2006. október 11. 12:53 | Sorszám: 24
És hogy hívják az ATV híradó főszerkesztőjét?
karesz135
  Válasz | 2006. október 11. 12:44 | Sorszám: 23
Hajrá Magyarország!
Hajrá Európa!
Minden nemzet felelős minden nemzetért.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola