Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Georg Spöttle (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Georg Spöttle
ab ovo
  Válasz | 2006. december 01. 15:14 | Sorszám: 60
Engem most sem zavar semmiben. Csupán az érdekelne, amit alább kérdeztem.
Válasz azóta sincs rá, tehát más sem tudja.
ZiliZ
  Válasz | 2006. december 01. 08:20 | Sorszám: 59
ok. megpóbálom megjegyezni.
tiszavirág
  Válasz | 2006. november 30. 16:52 | Sorszám: 58
..."akkor nem zavart téged, hogy szinte minden mediában nyilatkozott"...

Ez magyarul helyesen úgy lenne, hogy :

...akkor nem zavart téged, hogy szinte minden médiumban nyilatkozott...

ZiliZ
  Válasz | 2006. november 30. 14:58 | Sorszám: 57
a topik elején ott van mikor bukkant fel Mo-on.

akkor nem zavart téged, hogy szinte minden mediában nyilatkozott mint szakértő?

a rendkívüli belügyi helyzet nem ok arra, ogy valaki ne nyilatkozhatna. sőt.
1. a németek szövetségeseink
2. talán jó, hogy nem ilyen Gergényifélék tunkolják a saját kis mocsarukat, hanem van aki update a témában, és megszólal.

fulgurátor
  Válasz | 2006. november 29. 15:58 | Sorszám: 56
Na itt járt ab ovo a félnótás.

Akin G. Spöttle spötisch -en röhög.

ab ovo
  Válasz | 2006. november 28. 21:58 | Sorszám: 55
"beépülő mókus mióta vicereg a saját nevén he?"

Pont ez az: ha "egy titkosbéka", "beépülő mókus" elkezd külföldön, álnéven (rendkívüli belügyi helyzetben) alakítani...

Honnan hová, mit, miért, he nélkül. A fele se kapisgálja, csak bunkó módra támad. Jellemző.

ZiliZ
  Válasz | 2006. november 27. 10:24 | Sorszám: 54
na itt egy nagyokos.

...

és ha nem is ez a rendes neve?
okoska.

egy titkosbéka, volt terrorszakértő beépülő mókus mióta vicereg a saját nevén he?

Zmac
  Válasz | 2006. november 26. 23:05 | Sorszám: 53
Légy nyugodt, erre is van módszerük. Ilyenkor szokott feltűnni valaki, aki egy-kér bennfentes információ birtokában olyan látszatot kelt, mintha biztos ismeretei lennének, és elkezd szorgalmasan lejáratni, rágalmazni.

Emlékszem egy esetre, néhány éve Orbánék "szőlőbirtok" ügye kapcsán. Ott is felbukkant valaki, aki név szerint ismert néhány helybelit, olyan információkat sütött el, amit csak olyan tudhat, aki ismeri a környéket. Viszont Sárazsadány nevét több nekifutásra sem volt képes helyesen leírni. Aztán eltűnt, gondolom a parancsnoka gyorsan visszarendelte a tűzvonalból egy kis továbbképzésre. Nagyon hasonló eset történt egy másik nick-kel, aki Kárpátalja-szakértőnek, és helyi lakosnak adta ki magát, és a komplett maszop-szadesz érvrendszer bevetésével ostorozta a státusztörvényt. Se azelőtt, se azóta nem írt, legalábbis nem azon a nick-en.

fulgurátor
  Válasz | 2006. november 25. 20:28 | Sorszám: 52
bist du und bleibst du ein armleuchter !
arsch, NEM tanár - érted csiped ??
STAZI rühes patkányokkal foglalkozott !!
(MISA W. stb.)

te nagyon emlékeztetsz a macska(szaros) tapancsra !!

Noch was ??

nemszadista
  Válasz | 2006. november 25. 16:50 | Sorszám: 51
Hát ez szentigaz!
Most törhetik a fejüket "szegény" büdöskomcsik valami új módszeren.
gajo
  Válasz | 2006. november 25. 14:24 | Sorszám: 50
/Bocsi az offolásért/
gajo
  Válasz | 2006. november 25. 14:23 | Sorszám: 49
Ezt még nem hallottam:
http://www.igazsag.extra.hu/MI%20NEM.html
gajo
  Válasz | 2006. november 25. 14:14 | Sorszám: 48
gajo
  Válasz | 2006. november 25. 14:01 | Sorszám: 47
http://www.igazsag.extra.hu/

TALÁN EZ AZ.

gajo
  Válasz | 2006. november 25. 13:57 | Sorszám: 46
Én sem! A guglin sem találok semmit.
tiszavirág
  Válasz | 2006. november 25. 13:40 | Sorszám: 45
Lécci nézd meg mégegyszer és linkelj pontosabban, mert nem találom.
Fríz
  Válasz | 2006. november 25. 10:02 | Sorszám: 44
Bocs.A lényeg lemaradt: "Mert a haza nem eladó" erre kattintsatok!
Fríz
  Válasz | 2006. november 25. 09:59 | Sorszám: 43
Keressétek fel a következő honlapot:http//igazság.extra.hu ! A tartalmától helyrebillen az utóbbi hetek eseményei által sárbatiport magyar lelkivilágunk.
Zmac
  Válasz | 2006. november 25. 09:14 | Sorszám: 42
Kellemetlen, hogy nem tudni kicsoda, mert így nem alkalmazható a régi jó sztálinista módszer, hogy ha az érveivel nem tudsz mit kezdeni, akkor támadd a személyt.
Redondo
  Válasz | 2006. november 25. 08:02 | Sorszám: 41
Én nem az értelmi szintedre tettem megjegyzést!!!
Te olyan dolgokat feszegetsz aminek semmi jelentősége.Miért nem arról szól a vita,hogy jelenleg milyen morális válság van és ezért ki a felelős!!!
Itt élnek közöttünk olyan emberek akik kiszolgálói voltak egy borzalmas rendszernek!Egyet értettek minden akkori mocskos döntéssel!Nem hiába hívták őket elvtársaknak!Ez a szomorú és büntetlenül tudnak itt lenni és kormányozni újra!!Na látod apám ez engem jobban idegesít,mint az,hogy ki is ez az ember!
nemszadista
  Válasz | 2006. november 25. 01:51 | Sorszám: 40
Jó, akkor maradjunk annyiban, hogy a Gondola piaci értékét sem befolyásolja a fórumában irogatók stílusa.

Az tényleg 1 érdekes dolog lehet, hogy kicsoda, honnan jött és milyen céllal Georg Spöttle, de igazából engem inkább az szokott érdekelni, amit mond (és ahogy mondja). Nagyon jó mindkettőben.

ab ovo
  Válasz | 2006. november 25. 01:45 | Sorszám: 39
A "Zindex" topikok csak a váratlan hasbarúgásra is számító elszántaknak való. Bolsizó bunkók másutt is vannak, itt mégis többnyire emberibb a hangnem.
Kivéve, ha valaki akkor is kommunistázik, ha egyedül van a szobában. Ezek menthetelenek, mert bármilyen kérdéstôl elborul a bolsevikot keresô agyuk.

Például attól is, hogy ki is az a Georg Spöttle? Miért ne tudhatnánk meg, honnét jött és mi céllal? Vagy pont ennek nem szabad kiderülni, a válasz helyett jobb bolsizni?

nemszadista
  Válasz | 2006. november 25. 00:08 | Sorszám: 38
Én azt hallottam, hogy a Zindex nevű műintézményben sokkal kulturálatlanabb a hangnem (különösen az ún. "ballib"-eké), de mégis szinte biztos, hogy - ennek ellenére - több, mint 30 milláert adnák el a 49%-át.
ab ovo
  Válasz | 2006. november 25. 00:02 | Sorszám: 37
Nem tudom, ez is lehet, de nagyon érdekelne valami róla vagy tôle németül is, ha valóban onnét indult Mo-ra.
ab ovo
  Válasz | 2006. november 24. 23:59 | Sorszám: 36
Az ilyen félidióta-félbunkó hozzászól/ókkal/ásokkal nehéz lesz a Gondolát tízmmilliókért eladni.

Teli szájjal rontod az üzletet, ne igyál többet!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola